معرفی 20 مدل از بهترین لوسترهای پذیرایی – آرتا الکتریک

در فروشگاه وودوهوم می توانید انواع لوستر کریستالی، سقفی، ال ای دی، آویز، لامپ و لوازم دکوراتیو را در یک نگاه با هم مقایسه و بهترین ها را انتخاب و خریداری کنید. زیبایی که میتوان با انتخاب لوازم خانگی شیک و مناسب ایجاد کرد. از این لوسترها می توان در نشیمن، هال و یا پذیرایی استفاده کرد و زیبایی بسیاری به این فضاها بخشید. ترکیب لوستر و آباژور در اتاق خواب می تواند نور زیبایی برای شما ایجاد کند. اگر محیط شما از نور طبیعی دور است، بهتر است از لوسترهایی استفاده کنید که نور بیشتری از خود تولید می کنند. اما ، برای کمک به شما در دریافت ایده قبل از مشاوره با ما ، در اینجا مواردی ذکر کردهایم که شما می توانید با درک آن لوستر یا چراغ آویز را انتخاب کنید. این دو مدل پیشنهادهای مناسبی برای میز غذاخوری شما هستند که مطابق با سبک دکوراسیون خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

بنابراین در میان دو کالای مشابه، لوستر برنزی 3 برابر لوستر آلومینیومی وزن دارد. لوستر آلومینیومی و برنزی را نیز می توانید توسط چگالی آن ها آنالیز کنید. اگر در تهران زندگی می کنید، می توانید به خیابان لاله زار شمالی، خیابان ابوسعید، پانزدهم خرداد و لوستر فروشی های خیابان شریعتی مراجعه کنید تا بتوانید از فروشگاه هایی که مخصوص فروش لوستر هستند، دیدن کنید. به طور کلی ، چراغ آویز ساده تر است ، اما به این معنی نیست که جذاب نباشند. هرچقدر طراحی یک لوستر ساده تر باشد، نصب و نظافت آن نیز ساده تر است. اگر فضای بزرگی در اختیار دارید، انتخاب لوستر برای شما راحت تر است اما در محیط هایی که سقف کوتاهی دارند و از متراژ کمی برخوردار است، بهتر است از لوسترهای کوچک تر و ساده تر استفاده کنید. برای مثال لوسترهای بسیار بزرگ را برای سالن های جشن و پذیرایی استفاده می کنند، در حالی که مدل های کوچک تر آن را در آپارتمان های کوچک یا خانه ها به کار می برند. هرچند که مدلهایهایی هم وجود دارد که به درد محیطهای اداری میخورد و کمتر خانمی آنها را برای خانه میپسندد.

البته در ساخت لوسترها از آهن و سرب هم استفاده ميشود. با استفاده از این لوسترها می توان به فضای مورد نظر جلوه ای زیبا بخشید و فضای دلنشینی ایجاد کرد. حالآنکه لوسترها خود را فقط به روشنایی خیره کندشان متکی نکرده و عناصر بصری دیگر چون طرح و رنگ و ساختار را نیز برای بهتر جلوه نمودن به خدمت گرفتهاند. به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک لوستر نامناسب بسیار در بد جلوه کردن و نیز شلوغی دکوراسیون منزل شما موثر است. لوستر باید با توجه به ابعاد فضای مورد نظر انتخاب شود. چطور در یک زمان کم، یک منبع نوری مناسب انتخاب کنیم؟ در همین راستا ما پیشنهاد می کنیم به وب سایت خوگر سری بزنید. با این روش می توانید مطمئن شوید که لوستر شما آهنی نیست. این لوستر بامزه با وسایلی درست شده که در همه آشپزخانهها هست. باشد. لوسترهایی که قابلیت تنظیم نور دارند، گزینه هوشمندانه ای هستند.

بنا به اینکه چه نوع از نورپردازی را برای محیط میپسندید، شیوه کنترل میزان نور هم بسیار مهم خواهد بود. نورپردازی در تمام بخش های منزل به دلایل مختلف اهمیت زیادی دارد و به شدت بر روحیات و احساسات افراد در آن محیط اثرگذار می باشد. اگر دوست دارید به سراغ این دست از لوسترها بروید اما از طرفی نور زیاد را بیشتر میپسندید، باید حواستان باشد که در نورپردازی از مکملهایی مانند هالوژن و دیوارکوب و… در صورت تمایل میتوانید از سقف کاذب شیشهای مات استفاده کنید و از نور مهتابی در پشت سقف کاذب استفاده کنید. و شما میتوانید با توجه به فضای مورد نظر و سلیقه شخصی خود بهترین لوستر را انتخاب و خریدای کنید. اگر دکور کلاسیک دارید، از محصولاتی به همین سبک استفاده کنید. سبک خاص این لوستر، استفاده از آن را برای هر محیطی ممکن ساخته است. سبک: آیا سبک خاصی در نظر دارید؟ با مراجعه به سایت راندنو می توانید با فروشندگان انواع لوستر به طور مستقیم در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید