معرفی 20 مدل از بهترین لوسترهای پذیرایی – آرتا الکتریک

در این مرحله کار بسته بندی لوستر شما برای حمل و نقل به پایان میرسد. لوستر تابنده مدل آتن توسط طراحان مجموعه روشنایی تابنده طراحی و در کارگاه این مجموعه تولید می شود. شرکت صنایع لوستر انصاری از سال 1352 تا کنون فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع لوستر و دیگر تجهیزات لوکس آغاز نموده و امروزه بیش از 100 محصول متنوع را با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه مطابق با استانداردهای اروپایی , تولید نموده تا فخر صنعت لوستر سازی کشور باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با تمام نکاتی که برای خرید یک لوستر مناسب باید بدانید آشنا کنیم. این لوسترها نور را دقیقاً روی سوژه متمرکز میکنند. در گذشته از لوسترها بیشتر به عنوان اتاق غذاخوری و روی میزهای بزرگ استفاده می شده است. هامان در حال حاضر بیشترین تمرکز را روی فروش آنلاین دارد و همواره در تلاش است تا سبد محصولات مناسبی را انتخاب کند. لوسترها را می توان در سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه نصب کرد. اگر اتاق حدود 4 8 4 متر باشد، عرض لوستر بین 60 تا 70 سانت مناسب است.

برای مثال در صورتی که ارتفاع کف تا سقف اتاق حدودا سه متر است ارتفاع لوستری که انتخاب می شود باید بین 60 تا 75 سانتیمتر باشد. بعد از یک روز تاخیر تحویل گرفتم بسته بندیش خیلی خوبه ولی عکس هایی که فرستادم رو ببینید انگشتر لوستر خیلی مرتب نیست در کل خیلی قشنگه قیمتش هم مناسبه. اگر شما هم تصمیم به خرید لوستر دارید، باید بدانید که انخاب لوستر مناسب خیلی مهم است. اگر برای بسته بندی وسایل خود نیاز به راهنمای اسباب کشی دارید، میتوانید با کارشناسان ما در باربری جابه جا بار تماس بگیرید، و به وصرت رایگان مشاوره انجام دهید. اولین و مهمترین نکته در خرید لوستر، تصمیمگیری دربارۀ مدل و سبک آن است. مدل لوستر، جنس آن، ابعاد آن و… آنچه در این مغازه بیشتر از جنس دیگری به چشم می خورد، لوستر بلور هستند. گام پانزدهم: یک پتو یا ورق بابل رپ را در قسمت بالای لوستر بسته بندی شده قرار دهید. این مرحله بسیار مهم است با دقت و حوصله این کار را انجام دهید. تنوع طرحهای فانتزی برای انتخاب لوستر اتاق نشیمن بسیار زیاد است. لوستر کالایی بسیار تجملی، درباری و بسیار ارزشمند بود. رعایت نکات لازم جهت افزایش کیفیت بسار آسان است ، تنها باید روند صحیحی را در پیش گرفت که در مورد این محصول رعایت نشده بود.

ساخته میشوند. شما باید به سراغ جنسی بروید که با مصالح استفاده شده در خانهتان هماهنگ باشند. اما خیلی زیاد نیست وگرنه به نظر می رسد مبهوت است. را عوض کنید. اما عوض کردن لوسترها خیلی دیر به دیر اتفاق میافتد. البته ممکن است شما ترجیح بدهید برای یک فضای بزرگ، بهجای چند لوستر از یک لوستر خیلی بزرگ استفاده کنید. فقط باید در هنگام خرید لوستر بدانید که قرار است از آن در چه محلی استفاده کنید. برای مثال اگر طول و عرض اتاق ۸ در ۱۲ فوت است، جمع این دو عدد ۲۰ فوت خواهد بود. اگر اتاق حدود 4.5 در 4.5 متر باشد، عرض لوستر بین 65 تا 82 سانت مناسب است. اگر اتاق کوچکتر از 3 8 3 متر باشد، عرض لوستر بین 43 تا 50 سانت مناسب است. فرض کنید ارتفاع اتاق شما 3 متر است. ابتدا ارتفاع سقف از کف را اندازه گیری کنید ، عدد بدست آمده را بر۴ تقسیم میکنیم. هر چه ارتفاع دیوارهای خانه بیشتر باشد، به لوستر بلندتر و بزرگتری نیاز خواهید داشت. ۷۵ و ارتفاع ۴۵ سانتیمتر است.

اینکه هر دو جفت باشند قاعدتا انتخاب هوشمندانهتری است. در انتخاب رنگ لوستر هم، باید به هماهنگ بودن آن با رنگ لوازم دیگر مثل پرده، فرش و مبل توجه کنید. همگی تأثیر مستقیمی در فضای داخلی و دکوراسیون خانه خواهد داشت. لامپ های شمعی و یک سوئیچ دیمر فضای شما را به حال و هوای خاص و زیبای غیرمنتظره ای فرو می برد. دیدن این تصاویر برای طراحی فضای خانه به شما ایدههای خوبی خواهد داد. جواب این سؤال هم به اندازۀ فضای خانه بستگی دارد. این لوستر به صورت 3 شعله سقفی عرضه شده است.این لوستر ارتفاعی برابر با 20 سانتیمتر داشته و برای تامین نور آن باید از 3 لامپ با سرپیچ E14 استفاده کرد. لوستر سقفی الایدی نمونهای از لوسترهای مدرن شناخته میشوند. برای خانه های قدیمی و موزه ها و کاخ ها از چراغ های سلطنتی و امپراطوری استفاده می کنند و برای خانه های مدرن و جدید از طرح های جدید و به روز بهره می گیرند. این لالهها رو به بالا قرار دارند و از پخش نور مناسبی برخوردارند. این کار جهت محافظت از اخرین لایه بسته بندی شما میباشد. همان گونه که در قسمت های قبل این مقاله اشاره داشته ایم، انواع متنوعی از لوستر های مدرن وجود دارند که نمی توان هیچ قانون و قاعده خاصی برای تعریف ویژگی های آن ها تعریف نمود.

دیدگاهتان را بنویسید