معرفی 20 مدل از بهترین لوسترهای پذیرایی – آرتا الکتریک

از دو یا سه عدد از این نوع لوستر می توانید در بالای جزیره آشپزخانه استفاده نمایید. در جعبه ارسالی شرکت،حباب ها و پایه ها به صورت جدا قرار داده شده اند که در مدت ده دقیقه می توانید خودتان براحتی مونتاژ کنید،پنج عدد پایه شعله دور پایه اصلی بسته میشود،سیم های اصلی و جداگانه از لوله ها رد می شود،تمام سر سیمهای فاز باهم و تمام سرسیم های نول با هم درون دو عدد کلاهک کوچکی که در جعبه قرار دارد،بسته میشود،در آخر کار، حباب ها بسته میشود،البته در خرید من،لبه یکی از حباب ها خوب تراش نخورده بود و ناهمسان بود،به خاطر رنگ شیری رنگ حباب ها ،پخش نور کمی به اطراف دارد و فقط نور را به سقف هدایت می کند،رنگ طلایی خوب و بدنه جمع و جوری دارد برای یک هال30متری مناسب است، در کل کیفیت خوبی دارد ، و نسبت به رنگ استیل قیمت بالاتری دارد. ازاینرو است که میتوان گفت خرید لوستر مناسب، در روشنایی بخشی و تأمین نیاز به زیبایی، تأثیر بسیاری دارد.

هماهنگی دکوراسیون منزل با سبک لوستر، یک فاکتور کلیدی برای خرید لوستر مناسب است. لوستر به وسیلهای گفته میشود که میتواند نور مناسب یک فضا را به وسیلهی تعدادی لامپ فراهم کند. در این مقاله جامع که به صورت اختصاصی توسط تیم تولید محتوای لاگین برندز ترجمه، تلخیص و نگارش شده، بیش از 50 لوستر مدرن کریستالی را با ده ها تصویر عالی مورد نقد و بررسی قرار داده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد. لوستر یکی از لوکسترین لوازم منزل به شمار میرود و بهتر است نصب لوستر توسط یک نصاب باتجربه، صورت گیرد. این مدل ۴۵ سانتیمتر قطر دارد و از ۱۸۰ توپ پینگپنگ (۶ ردیف ۳۰تایی) درست شده است. هر ردیف را که درست کردید، انتهای آن را به توپ اول ببندید؛ بهاینترتیب ۶ حلقه خواهید داشت. جالب اینجاست که بزرگترین لوستر کریستال هدیه ای از طرف ملکه ویکتوریا بود که هم اکنون در کاخی در استانبول نگهداری می شود و دارای 750 لامپ و 5/4 تن وزن می باشد. حتما توجه داشته باید که با کلیک بر روی تصاویر یا دکمه ها میتوانید اطلاعات بیشتری از محصولات به دست آورید.

آخرین پایه لامپ باید سیم بلندتری داشته باشد تا به سقف برسد. بعد از دو سه دور پیچیدن، دوباره چسب بزنید و همین کار را تا انتهای شاخه تکرار کنید؛ بهاینترتیب یک چلچراغ قدیمی را با هزینهٔ بسیار کم به یک لوستر جدید تبدیل کردهاید. جنس به کار رفته در این محصول از لوله فلزی سبک بوده که در عین وزن بسیار کمی که دارد باعث میشود نصب آن راحت باشد. لوستر مدرن در حالت کلی از یک سطح براق تشکیل شده که نورپردازی در آن به شیوه های مختلفی انجام میشود. «لوستر چشمه نور 3 شعله کد 856» دارای سه شاخه بوده و با کمک آن میتوان تنها سه لامپ با پایهی E27 را روشن کرد. اکثر خانه ها سقف های سفید و روشن دارند. تفاوت شان به غیر از انواع مدل های آن، سایز آن هاست که متراژ خانه و فضای آن در انتخاب شما تاثیر مستقیم دارد. لوستر مدل شید یا کلاهکدار: این لوسترها به گونهای طراحی شده اند که هر شاخه از آن در انتها دارای یک شید یا آباژور کوچک است، در دکوراسیون مدرن اکثر لوسترها بر همین مبنا طراحی شده اند و البته جایگاه ویژهای نیز در دکوراسیونهای کلاسیک دارند.

لوسترهایی که در طراحی آنها چوب به کار رفته است، با فضای آشپزخانه و اتاق خواب هماهنگی زیادی دارد زیرا در هر دوی این فضاها، چوب زیادی به کار رفته است. اگر خانهتان کوچک و تکخواب است، اتاق خوابتان حالت چندمنظوره پیدا میکند و خیلی وقتها مجبور میشوید برای مطالعه کردن، کار با لپتاپ و کارهای دیگر هم از آنها استفاده کنید. سرپیچ به کار رفته در این لوستر از نوع E14 بوده و لامپهای آن قابل تعویض است. وزن این لوستر زیبا، ۶.۲ کیلوگرم است. در قسمت ذیل درباره نحوه نصب لوستر و نکات مربوط به آن مسائلی را بیان کرده و توضیحات لازم را در این خصوص خواهیم داد. آیا توضیحات ساخت آن کافی و واضح بود؟ آیا سقفهای گچبری به لوستر نیاز دارند؟ آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ مهم تر از همه اینکه، در نهایت این شما هستید که می توانید بر اساس سلیقه، روحیات و خواسته هایتان بهترین مورد را از دنیای پر از تنوع لوستر انتخاب نمایید. اگر این بندها را پیدا نکردید، بهجای آن از روبان استفاده کنید؛ البته یادتان باشد که روبان به شکل اریب روی سطل قرار نمیگیرد. اگر این دیدگاه پاسخ داده شد، به من ایمیل بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید