نکات کلیدی برای خرید لوستر – میزصندل

نصب لوستر در هر مکانی، علاوه بر نورپرداری و روشن کردن فضا، جذابیت بصری بوجود آورده و باعث بهتر دیده شدن اِلمانهای دیگرِ دکوراسیون خواهد شد. سلام من این لوسترو خریدم.مرجوعش کردم همون لحظه باز کردن قطعاتو گذاشتم کنار هم دیدم برای خونم کوچیکه.اگر اتاق پذیراییتون تا ۲۵متره خوبه . برای خرید لوستر باید نکاتی را در نظر بگیرید که برای شما بازگو می کنیم. این لوستر بدون لامپ تحویل می گردد. مزیت این لوسترها نسبت به انواع دیگر این است که اولا ایرانی و منحصر به فرد هستند، ثانیا از فلزات گرانبها ساخته شدهاند و ثالثا به خاطر کار دستی که روی آنها انجام میشود، اثر هنری محسوب میشوند. گرچه میگند جنس ایرانی بخرید تا به تولید داخل کمک کنید ولی ای کاش تولیدکنندگان نیز به مصرف کنندگان بها میدادند و کیفیت کار خود را بالا میبردند. کمی سرپیچ ها بالا هستن و باعث میشه لامپ نصب شده اگه مقداری بلند باشه از حباب بیرون بزنه … برای ایجاد نور مناسب در حمام ابزاری مانند آویز یا چراغهایی با حباب محافظ رطوبت استفاده کرد. لوسترهای سقفی دارای دو جنبه هستند؛ 1- استفاده به عنوان منبع نوری در پذیرایی و مکان های دیگر 2- به عنوان وسیله تزیینی، برای تکمیل و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل.

اما انواع مدرنی از چراغ آویز با اشکال هندسی ساخته شده که به فضا جذابیتی دو چندان می بخشند. لوستر های مدرن می توانند در نحوه اتصال خود به سقف یا دیوار و محل قرار گرفتن خود در فضا نیز نوآورانه عمل کنند. استفاده می شوند. در سال 1500 میلادی، ایتالیایی ها اولین کسانی بودند که لوستر را طراحی کردند و بعد از آن در اوایل قرن ۱۸، نصب لوستر های پر پیچ و تاب ساخته شده از آلیاژهای مس، برنز و طلا همراه با شمع های فراوان در عمارت های تجار و بازرگانان به شدت افزایش یافت. است که استفاده از آن در این روزگار، بر محوریت زیبایی و روشنایی تاکید دارد. در چنین طرحهایی میزان نور لوستر خیلی مطرح نیست و بیشتر قضیه همان خاص بودن و زیبایی متفاوت آن است. حبابهای دومی از اولی خیلی بزرگتر بودن و خطوط روی حبابها در دومی قهوه ای رنگ بود و خیلی خطوط زیاد بود و در اولی مشکی بود. قطعه پوشش دهنده سیم ها نیز به دلیل کوچک بودن از سقف فاصله دارند. لوسترهای برنجی و برنزی سنتی تر و البته گرانترند:لوسترهای سنتی، آنهایی که مادرها و مادربزرگها میپسندند، قیمتهای سرسامآوری دارند. نوع ایرانی آن علیرغم قیمت بیشتر ، بسیار مرغوب تر و ایمن تر از نوع چینی این لوسترهاست.

لوستر های کوچکی وجود دارند که از فلز و چوب ساخته شده و روشنایی کمتری دارند، خرید لوستر این مدلی برای خانه های مدرن مناسب تر است. برای مشاهده مدل های دیگر این محصولات بر روی دکمه زیر کلیک شود. طبقه اول 60 طبقه 50 طبقه 40این نوع لوسترها توی بازار معروف به لوستر های SMD می باشد و به صورت سه دایره در هم می باشند . تنوع بالا در محصولات این مجموعه، قیمت مناسب و همچنین داشتن شعبه های مختلف در سراسر ایران شرایطی را فراهم می کند تا در کمترین زمان محصولات مورد نظر برایتان ارسال شوند. نظر بالا رو در اولین خریدم نوشتم. ولی برای بار دوم که همین لوستر رو خریدم از همون فروشنده قبلی با کمال تعجب دیدم که دو تا لوستر کاملا با هم متفاوته. امروزه هم نور، تمام لحظههای زندگی ما انسانها را در برگرفته است و علاوه بر نقش اصلی خود؛ یعنی روشنایی محیط، تبدیل به وسیلهای برای زیبایی فضا و دکوراسیون داخلی و خارجی شده است.

این نوع لوستر های ساخته شده از روی نمونه مشابه خارجی می باشد ولی با متریال با کیفیت ایرانی و هزینه ی کمتر از نمونه های خارجی. در مورد آبکاری بسیار ضعیف عمل کرده بودند مشخص بود که قطعات قبل از آبکاری شستشوی کافی داده نشده بودند تا لکه های چربی که مانع نشستن لایه آبکاری میشوند از بین بروند و همچنین به نظر میرسید مدت زمان لازم در وان آبکاری قرار نگرفته بودند تا کیفیت و براقی لازم را به قطعات بدهد. 4-علاوه بر رعایت نکات لازم اشاره شده در آبکاری در بسته بندی نیز قطعات یکرنگ جهت یک لوستر قرار گیرند. برای آموزش نصب همونطور که رو جعبه نوشته باید به لینک مربوطه تو سایت آپارات مراجعه کنی و نصب کریستال ها رو هم از خود عکس محصول و برچسب های روی بسته بندی کریستال ها می تونی متوجه بشی. اگر سقف اتاق مورد نظرتان برای نصب لوستر بلند است، دست شما باز خواهد بود تا لوسترهای چند شاخه و چند طبقه را انتخاب کنید. قبل از بررسی ابعاد فنی لوستر، مشخص کنید که سبک چیدمان منزلتان، سنتی است یا از چیدمان مدرن برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل لذت میبرید. این مدل ها نیز ظاهری بسیار جذاب و زیبا برای خانه هایتان به ازمغان می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید