نکات کلیدی برای خرید لوستر – میزصندل

شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل 856 شناخته میشود.از «لوستر چشمه نور 5 شعله کد 856» برای محیطهایی با نور کم استفاده میشود. توجه کنید لوستر انتخابی تان جدید، به روز و زیبا باشد و در عین حال با چند مدل دکوراسیون همخوانی داشته باشد تا اگر پرده و مبلمان تان را عوض کردید، مجبور به تعویض لوستر نشوید. به این صورت که در کف اتاق بایستید و سر متر را به سقف بچسبانید و به صورت چشمی ارتفاع دلخواه خود را تعیین کرده و در هنگام خرید این نکته را لحاظ کنید. طبقات از لحاظ بصری بدون صرف هزینه ای گزاف، باعث می شوند لوستر بزرگ تر جلوه کند؛ از این رو، لازم نیست تلاشی برای تخفیف گرفتن کنید. لوسترهای طبقه ای در هر استایلی خوش می درخشند و شما می توانید از این لوسترها در انواع چیدمان مدرن و سنتی برای روشنایی خانه استفاده کنید. نصب لوستر در هر مکانی، علاوه بر نورپرداری و روشن کردن فضا، جذابیت بصری بوجود آورده و باعث بهتر دیده شدن اِلمانهای دیگرِ دکوراسیون خواهد شد. لوستر با نام های چلچراغ، آویز و یا نورافشان شناخته می شود که به طور ثابت بر سقف منازل نصب شده و وسیله ای برای روشنایی محیط هستند.

لوستر فوق تحت عنوان مدل « G562/5» شناخته میشود. این مدل علاوهبر زیبایی منبع نوری مناسب برای تامین نور محسوب میشود. به بیان دیگر می توان گفت که کاربرد لوستر ها علاوه بر نورپردازی، برای زیبایی، تقویت ظاهر و درخشش اتاق پذیرایی، ناهار خوری و سالن ها نیز هست. این لوسترها زیبایی بی نظیری دارند و با انعکاس نور بر روی کریستال ها نمای خانه شما را شکیل تر نشان می دهند. سعی شده از معروفترین رنگ کریستال ها در بافت این ریسه ها استفاده شود. این لوستر از نوع پنج شعله بوده و از لالههای زیبای ایرانی شیشه ای در آن استفاده شده است. انتخاب رنگ لامپ و نورپردازی فضا هم در زیباسازی محیط خیلی مهم است. یکی از مهمترین موضوعاتی که برای دکوراسیون یک فضا باید به آن توجه شود، نورپردازی محیط است. برای روشن کردن این لوستر باید از لامپهایی با سرپیچ E27 استفاده کرد. در اواسط قرن، افراد مشغول به کشف هنر و ابتکار در نورپردازی شدند و در آن دوره بود که اکثر گزینه های تزئینی که ما امروزه از آن ها استفاده می کنیم، معرفی شدند. ” صنایع لوستر چشمه نور” هدف خود را توسعه و ترویج محصولات لوکس ایرانی و متناسب با سلیقه مشتری و با بهره گیری از طراحان خلاق ، ماشین-آلات پیشرفته صنعتی اقدام به تولید می نماید.

” صنایع لوستر چشمه نور” ، یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی در زمینه لوستر، لوازم تزئینی و لوکس منزل می باشد، که با سابقه بیش از 23 سال هر روز بهتر و مصمم تر از پیش در ارائه محصولات خود به مشتریان گام بر می دارد . ” صنایع لوستر چشمه نور” هدف خود را توسعه و ترویج محصولات لوکس ایرانی و متناسب با سلیقه بازار و با بهره گیری از طراحان خلاق ، ماشین-آلات پیشرفته صنعتی اقدام به تولید می نماید. بسیاری از این لوسترها در فروشگاه های آنلاین لوازم برقی موجود می باشند. 16- لوسترهای آهنی علاوه بر سنگینی کار، مشکل زنگ زدن در طول زمان را نیز دارند. علاوه بر این مهم، زیبایی آشپزخانه نیز میتواند بر دکوراسیون کلی منزل ما تأثیر مستقیم داشته باشد. به طور کلی نصب این چراغ ها کاملا تخصصی است و بهتر است از یک شخص حرفه ای متخصص در این زمینه کمک بگیرید. یکی از موارد مهمی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشت مرغوبیت جنس بدنه است. جنس بدنهی G560/3 از ترکیب چوب و فلز است و از روکش آبکاری شده باکیفت و باثبات برخوردار است.

13- مهمترین فاکتور برای تعیین قیمت لوستر جنس بدنه آن است. لوستر G560/3چراغ آویزی بسیار شکیل برای زیبا پسندان است. شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل C2970.4-B شناخته میشود.ایجاد فضایی زیبا در داخل خانه خواستهی هرفردی است. اگر دوست دارید فضای پذیرایی خود را به وسیلهی لوستری زیبا و در عین حال کاربردی، نورپردازی کنید، ما به شما لوستر چشمه نور ۸ شعله کد C2927/8-A را پیشنهاد میکنیم. چراغ آویز کد G562/5 تنها بهانحصار صنایع لوستر سازی چشمه نور تولید و عرضه میگردد. چراغ آویز کد G562/3 تنها بهانحصار صنایع لوسترسازی چشمه نور تولید و عرضه میشود. شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل 811 شناخته میشود.از « لوستر 5 شعله چشمه نور کد A811/5 » برای محیطهایی با نور کم استفاده میشود. شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل 888به فروش می رساند. یک امتیاز متمایز این است که این لوسترها ارزان تر هستند و در هر رنگی که تصورش را بکنید، موجود می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید