نکات کلیدی برای خرید لوستر – میزصندل

از همین رو استفاده از لوستر هایی با رنگ متضاد میتواند منجر به ایجاد منظره ای زیبا و متفاوت شود. استفاده از رنگ مشکی، یا طلایی در کنار رنگ سفید سقف، ترکیبی خارق العاده را ایجاد میکند. ابتدا دور میلههای آن را رنگآمیزی کنید یا با نوار کِشی (که برای گلسازی از آن استفاده میکنند) آنها را بپیچید. میتوانید از بدنهٔ آباژور هم استفاده کنید. این لوستر با صدها جواهر درخشان بر روی سیم ها که از یک کره کرومی منشعب می شوند، هم اتاق و هم حال و هوای شما را روشن و فرح بخش می سازد. اگر فضایی که می خواهید در آن لوستر نصب نمایید بزرگ است، دست شما برای تعیین اندازه لوستر باز است. این لوستر برای آلاچیق در حیاط یا بالکن بسیار مناسب است. از یک حلقهٔ بزرگ و یک یا دو حلقه کوچکتر (بسته بهتعداد طبقات) استفاده کنید و آنها را بهشکل آویز به هم وصل کنید.

شایان به ذکر است که سبک مینیمال یک سبک مدرن و امروزی می باشد که در آن سادگی از اهمیت بسیاری برخوردار است و از تزیینات و عناصر غیر ضروری و اضافی کمتر استفاده می شود. انتخاب لوسترهای مینیمال با پیچ و تاب کمتر دیزاین کلی خانه شما را از شلوغی بیش از حد نجات میدهد. لوستر 26 شعله ژورنالی جنس فلزی وینتج طرح فرانسه مدل اسپیرال.مینیمالیسم.فوق العاده باظرافت و زیبا و خاص طراحی شده.به دلیل مارپیچی بودنش همه محیط را بصورت یکنواخت تامین نور میکند.درضمن اگر نور کافی مثل هالوژن و نور مخفی در محیط دارید،میتونید از این لوستر بعنوان دکوری استفاده کنید و لامپ های فانتزی مثل ادیسون استفاده کنید و از زیبایی محصول لذت ببرید.قطر لوله های استفاده شده 1سانتی متر هست.در همه محیط ها،هم مسکونی و هم تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.این لوستر ارتفاع استاندارد70 و قطر کلی لوستر 90 را دارد. برای درستکردن این طرحها از وسایلی استفاده خواهیم کرد که کمی غیرمعمول هستند. هرچه آنها دیوارها رشیدتر و بلندتر باشند، سقف نیز دورتر از دسترس شما قرار دارد. حلقه بزرگتر به دو سوراخ عمودی و حلقه کوچکتر به یک سوراخ نیاز دارد. برای این مدل به ۱۲ چوب نیاز دارید که چهارتای آنها ۳۷٫۵ سانتیمتر و هشتتای مابقی ۳۳٫۷ سانتیمتر هستند.

سطح بادکنک را با روغن چرخخیاطی کمی چرب کنید تا چسب چوب به آن نچسبد و بعد از ترکاندن بادکنک، لوستر وا نرود. بعد از خشکشدن، بادکنک را بترکانید و از دهانهٔ پایین لوستر کابل و لامپ را رد کنید. بسته به تعداد لامپی که میخواهید داشته باشید، آنها را از داخل علامتگذاری کنید. چراغی که درون آنها تعبیه شده است هر چند ثانیه تغییر رنگ میدهد. استفاده از رنگ های خنثی نیز پیشنهاد مناسبی است زیرا با هر دکوراسیونی همخوانی دارد. برای ساخت این لوستر میتوانید از قلاببافیهای قدیمیتان استفاده کنید. برای درستکردن این لوستر از چارچوب لوسترهای قدیمی استفاده کنید. بطور معمول بهترین و درخشانترین لوسترها با شمعهای فراوان در کلیساها و عبادتگاهها نصب میشد و در واقع میتوان گفت لوستر در آن دوران نمادی از کلیسا و مذهب بود. برای مثال لوستر کوچک در فضایی بزرگ، انتخاب معقولی نیست زیرا نور کم در فضا پخش میشود و محیطی دلگیر خواهید داشت. مدار الکتریکی مناسب و پاور نمایش مطلوب را انتخاب کنید، حتی می توانید فیوز جعبه برق را فعلاً بیرون بیاورید تا مطمئن شوید خطری شما را تهدید نمی کند. امیدواریم این مطلب برای انتخاب لوستر مناسب به شما کمک کرده باشد.

ارتفاع لوستر را حتماً با ارتفاع و بلندای سقف تنظیم نمایید و اگر سقف شما بسیار کوتاه است، قید تهیه لوستر را زده و به دیوارکوبها یا آباژورها اکتفا نمایید. یک بادکنک را به اندازه دلخواه باد کنید و روی آن را با کمی روغن چرخخیاطی یا روغن مایع چرب کنید. وقتی کاملا خشک شد، بادکنک را بترکانید. داخل ظرفی چسب چوب را بریزید و نخ کاموا را در آن قرار دهید و دور بادکنک بپیچید. بهجای نوار ریشهدوزی آماده، میتوانید خودتان آن را با نخ نایلون درست کنید. اما اگر شما خودتان به دنبال گزینه های روشنایی و نورپردازی هستید ، ممکن است در مورد لوسترها و چراغ های آویز کمی گیج شوید و ممکن است سوالاتی در ذهنتان پیش بیاید. این عدد قطر لوستر شما بر حسب اینچ خواهد بود. عدد بدست آمده قطر لوستر بر اساس اینچ خواهد بود. در جعبه ارسالی شرکت،حباب ها و پایه ها به صورت جدا قرار داده شده اند که در مدت ده دقیقه می توانید خودتان براحتی مونتاژ کنید،پنج عدد پایه شعله دور پایه اصلی بسته میشود،سیم های اصلی و جداگانه از لوله ها رد می شود،تمام سر سیمهای فاز باهم و تمام سرسیم های نول با هم درون دو عدد کلاهک کوچکی که در جعبه قرار دارد،بسته میشود،در آخر کار، حباب ها بسته میشود،البته در خرید من،لبه یکی از حباب ها خوب تراش نخورده بود و ناهمسان بود،به خاطر رنگ شیری رنگ حباب ها ،پخش نور کمی به اطراف دارد و فقط نور را به سقف هدایت می کند،رنگ طلایی خوب و بدنه جمع و جوری دارد برای یک هال30متری مناسب است، در کل کیفیت خوبی دارد ، و نسبت به رنگ استیل قیمت بالاتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید