نکات کلیدی برای خرید لوستر – میزصندل

برخی از انواع لوستر مدرن پذیرایی و لوستر مدرن سقفی دارای طرح های بدنه دکوراتیو و زیبایی هستند که می توانند با لامپ هایی با توان و شدت نور بالا مورد استفاده قرار گیرند. در خرید لوسترهای کلاسیک چند نکته را باید مد نظر داشته باشید که از مهم ترین آنها می توان به تعداد شاخه ها و جنس بدنه آنها اشاره نمود. تمام قطعات لوستر کاملا به صورت خام ارسال شد و چند نفر لازم بود بشینن این مهره ها و آویزها رو به هم متصل کنند! هنوز تمام نشده است و باز هم نگاهی به قد و قامت دیوارها بکنید. باید بدانید که یک لوستر مینیمال به سادگی هر چه تمام تر زیبایی خود را نشان می دهد. بعد از یک روز تاخیر تحویل گرفتم بسته بندیش خیلی خوبه ولی عکس هایی که فرستادم رو ببینید انگشتر لوستر خیلی مرتب نیست در کل خیلی قشنگه قیمتش هم مناسبه.

من برای هدیه خریدم خوبه اما معمولی آبکاری ضعیفی دارند امید وارم بعد از ی مدت سیاه نشن.راهنمای نصب نداره بسته بندی ضعیف و بدون حتی یک کلمه نوشته یا توضیح روی آن. من اصلا توصیه نمیکنم دوتا رو پس گرفتم بعد از مدتی لوسترهای تقلبی ناپدید شدند. البته من هدیه گرفتم و فکر نکم مشکلی داشته باشه که بخواد به گارانتی بره من ۴ تا گرفتم سه تا اول ۲۷۰ گرفتم نمی دونم چرا اخری ۲۵۰ شد. چرا در خانه به لوسترهای مختلفی نیاز داریم؟ چرا که از جمله مهم ترین لوسترها به شمار می روند. گستردگی محصولات دارکار 250 مدل لوستر، آباژور، کنار سالنی، چراغ های دیواری و سقفی، ساعت دیواری و چراغ مطالعه است که دارای یکی از متنوع ترین و زیباترین محصولات با این سبک در کشور و خاورمیانه می باشد. محله قلهک نیز یکی از محلات قدیمی تهران است که میزبان شمالی ترین مرکز معروف فروش لوستر در تهران است. در این میان یکی از مهمترین فضاهای هر خانه، قسمت هال و پذیرایی آن است. در هر حال قبل از شروع فرایند خرید، باید تصمیم نهایی را برای سبک چیدمان گرفته باشید. فروشگاههای لوستر و روشنایی از محدوده خیابان میرداماد تا پل رومی به صورت انفرادی و چندتایی به چشم میخورند که کلکسیون کاملی از انواع لوستر و روشنایی را برای هر سلیقهای به نمایش گذاشته اند.

از آنجایی که وزنی بیشتر از حد معمول و معادل ۲۳.۵ کیلوگرم دارد، بهتر است قبل از خرید آن، تمهیدات لازم برای نصب را بیاندیشید. از آنجایی که امکان ندارد دیوارها را کوتاه کنیم؛ بنابراین لوستر بلندتری انتخاب می کنیم. خیابان ابوسعید تهران نیز یکی دیگر از مراکز اصلی فروش لوستر است که چندین پاساژ و فروشگاه در این منطقه حق انتخاب بسیار بالایی برای خرید به شما میدهند. از این منطقه حساس است. جنس بدنه این لوستر از آلومینیوم است و همین موضوع باعث سبک بودن وزن آن شده است (۱.۰۵ کیلوگرم). ویژگی اصلی این لوسترها داشتن بدنه های قوس دار و اشکال هندسی خطی است. جنس بدنه این لوستر برنجی و رنگ آن آنتیک است. اما اگر دنبال محصولات خاص میگردید حتما شریعتی و مغازه های دکوراسیون آن را در نظر داشته باشید. همان طور که از نام این گروه از لوسترها مشخص است، در سبک های کلاسیک طراحی شده و برای محیط هایی با چیدمان، رنگ بندی و دکوراسیون با این سبک سازگاری دارند.

لبه کریستال پر از ترک است یعنی ممکن است ترک ها را نبینی و بسته بندی کنی به نظر من غیر ممکن است… برای پذیرایی های بزرگ حس زیبایی به آدم میده و جای کافی برای آباژور رومیزی داره من یکساله خریدم از این خریدم خیلی راضیم نمیدونم مقرون به صرفه هست یا نه. لوستر برای روشن کردن و بهبود حس اتاق طراحی شده است و دلیل آن باعث تغییر حس اتاق شده است. دارای 16 چراغ جلو که نور زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.طراحی آن بسیار زیباست و حس زیبایی شناسی خوبی را به خانه می آورد.برای پذیرایی های بزرگ زیباتر است و نصب آن زمانبر و زحمت کش است. اساس فعالیت های مختلف چشمه نور جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان است و توجه به نیازها و خواسته های مشتریان، بهینه سازی مصرف و افزایش رقابت پذیری ساختار اصلی برنامه های این مجموعه است. یکی از سبک های فوق العاده زیبا که به حالت رسمی و سنتی ایجاد می شود لوسترهای امپراطوری هستند. همچنین در لوسترهای کریستالی اگر یکی از کریستالها شکسته یا کنده شود چندان به چشم نمیآید ولی در لوسترهای محافظ دار اگر یکی از حبابهای آن دچار شکستگی شود بسیار به چشم میآید و از جلوهی لوستر میکاهد.

دیدگاهتان را بنویسید