هنگام خرید لوستر به این نکات توجه کنید – ایمنا

برخی از انواع لوستر مانند لوستر چوبی و فلزی که معمولاً نور کمی از خود تولید می کنند، نوعی لوستر مدرن هستند که برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن مناسب هستند. آنچه باید پیش از خرید در نظر داشته باشید، متناسب بودن لوستر با فضای منزلتان است؛ از هماهنگی با دکوراسیون گرفته تا نوردهی مناسب. لوسترهای کوچک که غالبا روشنایی کمتری دارند و در ترکیب شان فلز یا چوب به کار رفته مناسب خانههای مدرن هستند و در مقابل لوسترهای بزرگ، کلاسیک و پرنور که معمولا بلوری و کریستال هستند، هماهنگی بیشتری با دکوراسیون و سبک چیدمان خانههای سنتی دارند. برای انتخاب یک لوستر سقفی ابتدا باید سبک دلخواه و متناسب با دکوراسیون منزل را انتخاب کنید. بنابراین در بسته بندی اثاثیه منزل برای بسته بندی لوستر هنگام اسباب کشی نیاز به توجه بیشتری می باشد. در نتیجه جزو وسایلیست که اکثر مردم در هنگام اسباب کشی روی خطر ضرب خوردگی آن حساس هستند.

برای راهنمایی میتوانید به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید تماس بگیرید، یا با یک نفر متخصص الکترونیک و برق صحبت کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. در ادامه راهنمایی برای انتخاب لوستر برای بخشهای مختلف ارائه خواهیم داد که کار شما را هنگام انتخاب راحت میکند. که آنها را در زیر به شما معرفی خواهیم نمود. و سپس قدم های صحیح و اصولی برای بسته بندی، جهت جلوگیری ازآسیب دیدن لوستر را بررسی خواهیم نمود. سپس با استفاده از یک پیچ گوشتی سیم های داخل سقف را بیرون بیاورید. یکی از مواردی که باید هنگام خرید این محصولات به آن توجه کنید و جنس و کیفیت کریستال لوستر است. بسته بندی لوستر هنگام اسباب کشی، یکی ازموارد مهم در هنگام جابه جایی است. زیرا در این حالت به خاطر وزن لوستر در هنگام آویز شدن، به سیم هایش، ممکن است ناگهان از سیم جدا شود.

به عنوان طراحان نورپردازی ، کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند کدام یک از این چراغ ها متناسب با نیاز روشنایی شماست. لوسترهای سقفی را در کدام نقاط خانه میتوان استفاده کرد؟ خرید بهترین لوستر مدرن و جدید سقفی پذیرایی کدام است؟ لوستری که برای اتاق خواب خریداری میکنید دارای نوردهی متفاوتی نسبت لوستری است که برای پذیرایی و هال میخرید. اکنون نیز شکل ها و فرم های بسیار جالب تری از این لوستر ساخته می شوند که از آن ها می توان در محیط پذیرایی و هال نیز استفاده کرد. آیا شما تنها برای روشنایی و نور منزل خود می خواهید لوستر تهیه کنید یا هدفتان از خرید لوستر، یک اکسسوری یا وسیله ای برای تزیین و زیبایی فضا و دکوراسیون منزلتان است. لوسترها از جمله وسایلی هستند که نقش مهمی در دکوراسیون منزل بر عهده دارند، لوسترها ایفاگران این نقش دارای تنوع زیادی در طرح و اندازه، جنس و … انتخاب لوستر مناسب با توجه به مساحت خانه و دکوراسیون و سایر المانهای نورپردازی، تاثیر زیادی در زیبایی خانه دارد. این لوسترها دارای منشورهای زیادی هستند که می توانند نور زیادی به فضا بدهند و انرژی کمتری مصرف شود.

توصیه اکید می کنیم که بهتر است متناسب با فضای مورد نظر محصول خودتان را انتخاب کنید، زیرا طرح های نامناسب فضای خانه را نیز بهم ریخته و از زیبایی محیط می کاهند. شما با هر بودجه و سلیقهای میتوانید یکی از این لوسترهای زیبا را برای منزل خود انتخاب کنید. یکی از موارد مهم قبل از بسته بندی لوستر این است که که چگونه لوستر خود را از روی سقف برداریم تا کمترین آسیب راببینید. سیم ها را به صورت منظم به هم بپیچید و از سیم یا نوار برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده نمایید. حال باید چراغ برق را از شبکه برق جدا نمایید. گام چهارم : ابتدا لوستر را از حالت قلاب خودش در بیاورید و ان را شل کنید. گام ششم: همه سیم ها و کابل های لوستر را جمع کنید. اگر از لامپ های سفید آفتابی استفاده کنید، به جای داشتن فضایی خیره کننده و درخشان، فضایی ملایم خواهید داشت. این نمونه با پراکنده کردن پرتوهای نوری در سرتاسر اتاق فضایی خیره کننده پدید می آورد. 20- در اتاق خواب بهتر است نوری ملایم برای ایجاد حس آرامش بیشتر فراهم شود، بنابراین نورپردازی باید به سمت بالا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید