چطور بهترین لوستر را انتخاب کنیم؟

حتی اگر دکوراسیون منزل شما تلفیقی از چند سبک چیدمان باشد باز هم این امکان وجود دارد که برای هر قسمت یک لوستر مناسب با همان فضا انتخاب کنید. بعنوان مثال امکان خوردن سر به آنها وجود دارد. این لوستر کریستالی مربعی با وجود زیبایی خیره کننده و در عین حال ظرافتی ماهرانه از هر زاویه ای می درخشد. مجموعه زنجیره های کریستالی آن با دقت و ظرافت ساخته شده و با شفافیت و درخشندگی بالا تاثیر حیرت انگیزی را در روز و شب پدید می آورند. همچنین برقکاری که به محل شما می آید، ممکن است هزینه های متفاوتی را بدهد. همان طور که قبل تر نیز اشاره داشتیم، این سبک از نظر ابعاد، ارتفاع، مدل، رنگ و هزینه اقتصادی دارای تنوع بسیار بالایی هستند و مصرف کنندگان با توجه به نیازهای خود و بودجه مالی در دسترس خود می توانند اقدام به تهیه لوستر کریستالی مطابق سلیقه خود کنند. همچنین تهیه لوستر بزرگ برای فضای کوچک، شما را ناگزیر به خاموش کردن برخی چراغهای لوستر کرده که کاهش جلوه زیبای لوستر را در پی دارد.

بنابراین اگر دوست دارید لوستری تهیه کنید تا فضای شما را زنده و زیبا کند ، ما در اینجا برای کمک به شما در انتخاب لوستر مناسب برای شما کمک می کنیم. دانه های کریستال در این نوع لوستر از شاخه های متعدد آن آویز بوده و با تنوع زیادی که در شکل و تراش آنها ایجاد می شود، نورپردازی فوق العاده ای خواهند داشت. نکته ای که ذکر آن خالی از لطف نخواهد بود این است که به لوسترهایی که با رنگ زرد یا طلایی ساخته شده اند، لوزترهای شامپاین نیز گفته می شود. قسمت های شفاف آن نور را جذب و ساطع می کنند و طیفی از رنگ های مختلف را در سرتاسر اتاق می پراکنند. برای داشتن فضایی تحسین برانگیز، لامپ های سفید مهتابی را بکار گیرید تا موجب بازتاب بیشتر نور توسط کریستال ها شده و تاثیر به شدت فریبنده ای در محیط ایجاد نماید. این چراغ آویز مدرن امروزی سرمایه ای زیبا و کاربردی برای هر سبک طراحی است. البته در ساخت این لوستر و چراغ آویزها چراغ های رنگی به کار می رود. قطرات باران از ابر سرازیر می شوند، پس چه طرحی بهتر از این برای یک لوستر کریستالی مدرن؟ آبشاری از قطره های پرزرق و برق کریستالی که مانند الماس می درخشند و برازنده، لاکچری و شیک هستند.

این لوستر بزرگ و تاثیرگذار، با شیشه های کریستالی مارپیچ و پرزرق و برق مرغوب، جذابیتی فوق العاده را برای هر طراحی داخلی به ارمغان می آورد. برای ارائه یک تعریف استاندارد از لوسترهای کریستالی باید گفت که به لوسترهای رشته ای که در طراحی و ساخت آن ها از دانه های کریستالی استفاده شده، لوستر کریستالی گفته می شود. این یک چراغ آویز دست ساز متشکل از شاخه های آلومینیومی قابل تنظیم با روکش آبکاری طلا می باشد. طراحان می دانند لوسترهای بزرگ در تمامی فضاها و چیدمان ها جوابگو نیستند و از این رو لوسترهای کوچک را طراحی می کنند تا به مالکین خانه اجازه دهند به فضایی مشابه در مکانی کوچک دست پیدا کنند. این لوستر دایره ای شکل به عنوان چراغی زیبا و بدون نقص دارای روکش برنز می باشد. برخی از این ریسه ها یک لوستر مربعی، مکعبی، میله ای و یا دم ماهی را تشکیل داده اند. برخلاف نظر چند تا از دوستان، لوستری که برامون آوردن دقیقا همون چیزی بود که سفارش داده بودیم، رنگ طلاییش خیلی خوشرنگه و حباب هاشم قشنگن، نوری که به سقف میزنه باعث میشه نور بصورت بسیار ملایم تو همه جای خونه پخش بشه، من برای یه فضای 30 متری دوتا ازین لوسترا گرفتم و بسیارم راضی ام…

آن را در سرویس بهداشتی قرار داده و فضایی جذاب و چشمگیر ایجاد کنید و یا به عنوان نقطه کانونی بر بالای میز نهارخوری نصب نمایید. همچنین صنایع چوبی منجی قابلیت استفاده از کنترل های راه دور را بر روی محصولات چوبی خود فراهم می نماید. به طوری که دکوراسیون مدرن هر روز در حال توسعه و پیشرفت بوده و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. از آنجا که ما در مورد خرید صحبت می کنیم ، شما باید بودجه خود را بررسی کنید. قطعا، همانطور که از نام آن پیداست، بیشترین کاربرد لوسترهای کلاسیک کریستالی در محیط هایی با سبک های کلاسیک می باشد. لوسترهای کریستالی به دو نوع مسطح و آبشاری تقسیم می شوند و معیار دسته بندی آن ها شکل آویزان بودن یا نبودن این نوع لوسترها است. کریستال هایی که در طراحی و ساخت این مدل ها به کار گرفته می شوند براساس ماده سازنده، سطح کیفی خود و برند تولید کننده دارای درخشش و نورپردازی متفاوتی هستند. مزیت این لوسترها نسبت به انواع دیگر این است که اولا ایرانی و منحصر به فرد هستند، ثانیا از فلزات گرانبها ساخته شدهاند و ثالثا به خاطر کار دستی که روی آنها انجام میشود، اثر هنری محسوب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید