چطور بهترین لوستر را انتخاب کنیم؟

همیشه یک لوستر هم راستا با سبک فضای شما لوستر مناسب نیست. همینجا لازم میدانیم که ذکر کنیم برای تغییر دکوراسیون خانه خود احتیاجی نیست از لوازم گرانقیمت استفاده کنید. مهم نیست فضایی که شما دکور کرده اید به سبک کلاسیک ، روستیک و یا مدرن باشد ، در هر صورت نور پردازی بخش مهمی از روح فضای شمابه خود اختصاص می دهد. استفاده از وسیلههایی از جنس چوب یا دارای طرح چوب از ترندهای دیگر سال ۲۰۲۲ است. طرح و نقش های این سبک بسیار پیچیده بوده و جزئیات در آن بسیار ظریف می باشد. روکوکو یک سبک هنری در رشته های نقاشی، دکوراسیون، طراحی داخلی، معماری و مجسمه سازی می باشد. برای نشستن چند صندلی و یک میز تهیه کنید. در این صورت نور لوستر تمام میز شما را روشن و جلوه میز شما را چندین برابر می کند. این محصولات مصرف انرژی کمی داشته و شدت نور بالایی دارند.

لوسترهای فانتزی تنوع مدل زیادی دارند. برخی از لوستر ها فقط یک شعله دارند و معمولا به صورت آویز ارائه می شوند. نورها و تُنهای روشن، حضور رنگ سفید عاجی، و حضور رنگ طلایی، عناصر اصلی در نقاشی ها و طراحی های داخلی می باشد. یکی دیگر از انواع محبوب لوسترهای مدرن برای هال و پذیرایی، لوستر مدرن چشمه نور کد A6322/1H است که در رنگهای متنوعی از جمله طلایی، طوسی روشن، طوسی تیره و مشکی، تولید میشود. همانطور که متوجه شدید دنیای لوستر بسیار گسترده است و تنوع در قیمت انواع لوستر سقفی نیز متغیر است و برای انتخاب یک لوستر باید اطلاعات زیادی داشت تا مناسب ترین و بهترین مدل خریداری شود. این فروشگاه اینترنتی لوستر شامل فروش انواع لوستر ها، آباژور و لامپ ها، انواع ساعت و چراغ های دکوراتیو نموده و به طور قطع میتوان گفت که تمامی نمونه های ترند و پر طرفدار لوستر ها را در فروشگاه اینترنتی لوستر خود به نمایش گذاشته است. لوستر ها معمولا برای تزئین خانه و ایجاد فضایی زیبا و شیک استفاده میشو اما در بیشتر مواقع به عنوان یک وسیله برای تنظیم روشنایی خانه استفاده میشود.قبل از خرید لوستر اول مشخص کنید که لوستر را برای چه کاری میخواهید برای روشنایی و یا تزئین خانه اگر برای روشنایی میخواهید استفاده کنید در هنگام خرید به تعداد چراغ های آن توجه کنید.

نور پردازی نه تنها یکی از ارکان کلیدی برای ایجاد یک فضا است بلکه نقش بسیار مهمی در زیبا سازی دکوراسون و چیدمان مکان های مختلف نیز دارد . قسمت های شفاف آن نور را جذب و ساطع می کنند و طیفی از رنگ های مختلف را در سرتاسر اتاق می پراکنند. نور مناسب و قابل تنظیم داره. سبک روکوکو متعلق به گونه ای از هنر و معماری است که از کشور فرانسه در میانه قرن هجدهم آغاز شد و ویژگی اصلی این سبک استفاده از تزئینات ظریف ولی قابل توجه است. در این دوران دولت فرانسه توسط یک نائب السلطنه به نام ” ریجنت” اداره می شد، فردی که مرکز حکومت را از کاخ باشکوه ورسای به پاریس بازگرداند. این سبک هنری از نوعی سبک دکوراسیون فرانسوی به نام روکایل الهام گرفته است. در این برهه از زمان که عصر روشنگری نیز نام دارد، ایده آل های دموکراسی دیگر بار مورد توجه قرار گرفت چرا که در این زمان جامعه تا حدودی از زیر بار سلطنت مطلق آزاد شده بود. در این زمان ابعاد آثار هنری کوچکتر شد. به تدریج در همان زمان با تغییری که در سلیقه و ذائقه زیبایی شناسی پدید آمد به واژه ای محترم و بدون بار تحقیرآمیز و کنایی تبدیل شد.

این دوره از تاریخ فرانسه، متعلق به پیش از وقوع انقلاب کبیر است و در این دوران سکولاریسم در این کشور کم کم در حال گسترش بود و همنیطور جمعیت افرادی که امروز به آنها بورژوازی یا طبقه متوسط گفته می شود، به تدریج افزایش می یافت. روکوکو از ترکیب کنایه آمیز دو واژه rocaille (اثر سنگی) و barocco (دوره باروک) ایجاد شد که به طور تحقیرآمیزی به سلیقه رایج هنری عصر سلطنت لویی پانزدهم اشاره دارد. این واژه برای اطلاق به یک دوره خاص یعنی عصر روکوکو به کار برده می شود. امروزه صرفاً برای اشاره به یک سبک هنری و آثار آن دوره که وجه تمایزش تزئینات ظریف و پر آب و رنگ است به کار می رود. واژه روکوکو بیشتر متعلق به یک دوره زمانی است تا یک سبک مشخص. حامیان هنر در این دوران، تنها خانواده سلطنتی و اشراف و آریستوکرات ها نبودند و بنابراین هنرمند و صنعتگر می توانستند به گستره وسیع تری از مشتریان متعلق به طبقه متوسط، هنر خود را بفروشند. اکثر فرم ها به حالت S و یا C انگلیسی می باشد. لوسترهای چوبی، به ویژه با توجه به مواد طبیعی که در ساخت آنها استفاده میشود، به دلیل زیبایی طبیعی خود، در طیف وسیعی از رنگهای گرم و کهربا یا سردتر و خاکستری، بسیار مورد توجه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید