چطور بهترین لوستر را انتخاب کنیم؟

در نهایت هم اینکه چه مستاجرید و چه صاحبخانه موقع خرید نیمنگاهی به آینده داشته باشید و روزهایی را در نظر بگیرید که قرار است این لوستر را تمیز کنید. برای انتخاب یک لوستر مناسب به چه مواردی توجه داشته باشیم؟ در این مطلب به معرفی انواع لوستر و کاربردهای آن پرداختهایم و مشخصات لوستر مناسب برای بخشهای مختلف خانه را بیان کردهایم تا کار راحتتری در انتخاب لوستر داشته باشید. آیا شما به تفاوت ها اهمیت می دهید؟ اهمیت این موضوع بهقدری است که بعضی افراد از متخصصین دکوراسیون کمک میگیرند. اتاق پذیرایی هم که دیگر جای خود دارد. به همین دلیل است که شما اغلب در اتاق های عمومی خانه ، مانند اتاق ناهار خوری و اتاق های رسمی مانند پذیرایی ، لوستر پیدا می بینید. این سبک لوستر کریستالهایی دارد که نمایی شبیه قطرات باران در حال بارش بهوجود میآورند. به طوریکه برای اتاق های کوچک، بزرگ و سالن های پذیرایی حق انتخاب بالایی را در اختیارتان قرار می دهد. لوستر چوبی یکی از محصولات عمده و اصلی صنایع چوبی دارکار است که مورد استقبال فراوان بازارهای داخلی و خارجی قرار گرفته است.

هم چنین باید بدانید که لوستر های مدرن و امروزی از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار می باشند تا شما بتوانید به راحتی آن ها را در خانه های خود با دیگر وسایلتان ست نمایید. جالب است بدانید حتی نوع اسباب و لوازم موجود در هر بخش خانه نیز در انتخاب نوع لوستر اثرگذار است. وقتی نوبت به لوستر می رسد ، قیمت بطور متوسط در یک فروشگاه لوازم خانگی از 2 میلیون تومان شروع می شود و به 40 میلیون تومان می رسد. وقتی نوبت به لوستر می رسد ، اگرچه می توانید لوستر ساده و کاربردی تری را انتخاب کنید ، اما این نوع چراغ ها بیشتر به عنوان یک ویترین نمایش داده می شوند. نمونههای زینتی آن علاوه بر روشنایی جلوه زیبایی به دکوراسیون خانه میدهند و به عنوان المانی دکوراتیو در نظر گرفته میشوند. لوسترها نیز مانند هر وسیله ی دیگری با توجه به کاربرد آن ها، جنس شان و نحوه ی نصب و استفاده از آن ها انواع مختلفی دارند. آویزهای آشپزخانه نیز از نمونههای محبوب نورپردازی فضای کار در آشپزخانه بهشمار میروند که هم فضا را دلنشین میکنند و هم کاربردی هستند. لوسترها در بیش از ۱۲ دستهبندی مختلف به بازار عرضه میشوند که در این بین میتوان به لوسترهای بزرگ، لوستر سقفی، لوستر مدرن، لوستر کلاسیک، لوستر آشپزخانه، لوستر آویز و…

اگر شما به دنبال افزودن نور زیاد برای فضای بیرونی هستید. فرقی نمیکند که به دنبال خرید لوستر برای اتاق پذیرایی هستید یا اتاق خواب، آشپزخانه، هال و… لوسترهای فلزی در هر جایی که استفاده شوند زیبایی و نور خاصی به آنجا می بخشند و می توان در خانه، محیط کار و غیره از آنها استفاده کرد. با توجه به اینکه کودکان معمولاً از تاریکی وحشت دارند، روشنایی در اتاق کودک به او احساس امنیت میدهد. چراغ آویز – وسیلهی نوری است که از سقف آویزان می شود و فقط یک لامپ در خود قرار میدهد. 2- میزان نورپردازی که قرار است به فضا بدهد. لوسترهای کریستالی با وجود مزایا و زیبایی بسیاری که دارند، ممکن است معایبی نیز داشته باشند. 16- لوسترهای آهنی علاوه بر سنگینی کار، مشکل زنگ زدن در طول زمان را نیز دارند. این نمونه در 2 نوع 3 شعله و 5 شعله به همراه دیوار کوب به صورت تک پل با جهت روشنایی رو به بالا طراحی شده است. سبک و مدل لوستر یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. معمولا وسایل چوبی رنگهای متفاوتی دارند و با کمی گشتوگذار در بازار میتوانید لوستری را که رنگ چوب آن با وسایل اتاقتان هماهنگ است پیدا کنید.

این آویزها به خاطر تنوع رنگ و طرحی که دارند بهراحتی میتوانند با هر آشپزخانهای هماهنگ شوند. لوستر کریستالی مورد استفاده شما از هر رنگ و نوعی باشد به دلیل تجمع گرد و غبار بر روی کریستالها که از جلوهی آنها میکاهد، نیاز به تمیز کردن زود به زود دارد. در این مقاله به شما میگوییم که برای هر فضای منزل چه لوستری بخرید، در خرید به چه نکاتی توجه کنید و در انتخاب کردن لوستر مناسب حواستان به چه نکتههایی جمع باشد. استفاده از چوب برای ساخت لوستر مدرن مزایایی را همچون مطابقت با انواع دکوراسیون چوبی و غیر چوبی چه مدرن و یا کلاسیک به ارمغان می آورد. 28- انتخاب تعداد لوسترها هم به اندازه فضا بستگی دارد. قبل از انتخاب لوستر از خود بپرسید که سقف اتاق کوتاه است یا بلند. لوسترهای شیددار یا لوسترهایی که هر شاخه از لامپ آن را کلاهکی مانند شید یک عدد آباژور کوچک در آغوش گرفته است، بیشتر مناسب کلاسیک پسندانند. برای نصب ایمن انواع لوستر کودک میتوانید از خدمات لوستر آچاره با ضمانت نصب باکیفیت استفاده کنید. لوسترها انواع مختلفی دارند و در طرحها، ابعاد و جنسهای متفاوت ساخته میشوند تا پاسخگوی سلیقههای مختلف باشند.

دیدگاهتان را بنویسید