چطور بهترین لوستر را انتخاب کنیم؟

لوستر آویز رایکا با شکل منحصر به فرد دایره ای و با وزن تقریبی 2 کیلوگرم ار جنس فلز است که ضاهر بسیار زیبایی دارد. خوبی این آویزها این است که ارتفاعشان با توجه به سقف آشپزخانه تا یک متر قابل تنظیم است و دیگر نگرانی بابت کوتاهی یا بلندی سقف وجود ندارد. این محصول با اولویت استفاده از مواداولیه با کیفیت ایرانی و در صورت عدم تولید از مواداولیه مرغوب وارداتی دارای استانداردهای جهانی تولید شده است. لوستر سقفی مدل پیچ کاردی یکی از بهترین محصولات جهت زیبا کردن هرچه بیشتر فصای داخلی ساختمان ها طراحی و تولید شده است از این محصول میتوان برای آشپزخانه اتاق خواب پذیرایی های کوچک و راه رو یا راه پله استفاده کرد این محصول دارای یک سرپیچ از نوع E27 میباشد که در وسط صفحه تعبیه شده که با نصب لامپ LED از 10 تا 25 وات نور بسیار مناسبی به محیط میدهد امیدواریم با خرید این محصول از زیبایی آن کمال لذت را ببرید.

لوستر و چراغ آویز سهیل مدل چتری بی 2 یک لوستر جذاب با ظاهری زیبا است که با وزنی معادل 1800 گرم و جنس فلزی و ظاهر کروی خود توانسته جلوه زیبایی را به وجود بیاورد. از «لوستر چشمه نور 5 شعله کد 816 » برای محیطهایی که به نور زیادی نیاز ندارند استفاده میشود. شاید هم برای اتاق پذیرایی و بخشهای دیگر منزلتان تلفیقی از سبک مدرن و سنتی را میپسندید. این لوستر ها دارای طرحهای متنوع با اشکال مدرن و جنس و متریال گوناگون هستند. لوسترهای کودک در طرحهای عروسکی و متنوع بسیاری در بازار وجود دارند که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. حبابها ساختاری شبیه به گل واژگون دارند و موجب زیبایی بهتر این مدل شدهاند و از نگاهی دیگر حبابهای این لوستر رو به پایین قرار دارند و از ظرافتی زیبا سود میبرند. لوسترهای امپراطوری نیز سبک های مختلفی دارند که سبک فرانسوی آن ها، از همه معروف تر و زیبا تر است.

قابل استفاده در آشپزخانه، اتاق خواب، سالن رستوران ها و کافی شاپ ها این لوسترها از مرغوب ترین چوب تولید داخل (چوب ام دی اف درجه یک تولید اصفهان) ساخته شده و دوام بالا همراه با نصب آسان دارند. دقت داشته باشید که لوستر دارای چند لامپ است زیرا هرچه تعداد لامپ هایش بیشتر باشد، نور و روشنایی بیشتری را تولید می کند و اگر این میزان روشنایی بیشتر از حد مورد نیاز شما برای آن فضا باشد، مجبور می شوید لامپ های بعضی از شاخه های آن را خاموش کنید که در این حالت جلوه ی نازیبایی پیدا خواهد کرد. در مورد چراغ های آویز ، این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار هستند ، زیرا کوچکتر هستند. این لالهها رو به بالا قرار دارند و از پخش نور مناسبی برخوردارند. اما معمول است که هزینه انواع لوستر چیزی حدود 3 میلیون رو به بالا باشد. در این صورت به انتخاب خود و بنا به ارتفاع سقف میتوانید، لوستر را به حالت کوتاهتر یا بلندتر دربیاورید. لالههای رو به بالای این لوستر به افزایش طول عمر لامپ کمک میکنند؛ چراکه گرمای تولیدی از لامپ از درون لاله به خوبی خارج میشود.

قرارگیری لالهها به سمت بالا مانع از تجمع گرمای تولیدی لامپ میشود.در بین شاخه های این لوستر زیبا برگ هایی قرار دارد که میتوان بر روی آن ها از لامپ شمعی استفاده کرد . لوستر سقفی مدل الیزه 4 یکی از زیباترین لوستر هایی میباشد که تولیدی لوستر هاتف طراحی و تولید نموده که از این محصول میتوان برای روشنایی پذیرایی، اتاق خواب ، راهرو و آشپزخانه استفاده نمود این محصول دارای 3 سرپیچ از نوع E14 (شمعی)میباشد که با نصب لامپ شمعی میتوان نور محیط را تامین نمود کفی این محصول آهنی بوده و دارای آبکاری بسیار مقاوم میباشد. این لوستر کوچک وزنی برابر 2200 گرم دارد و در ابعاد 60 × 60 × 70 سانتیمتر تولید میشود. اگرچه هماهنگی بین رنگ لوستر و دیگر اجزای دکورتان بسیار مهم است، اما این موضوع را نیز از یاد نبرید که شاید در آیندهای نهچندان دور مایل به تعویض وسایل خود باشید. اگر محیط شما دور از نور طبیعی است، بهتر است از لامپی استفاده کنید که نور بیشتری داشته باشد. حالآنکه لوسترها خود را فقط به روشنایی خیره کندشان متکی نکرده و عناصر بصری دیگر چون طرح و رنگ و ساختار را نیز برای بهتر جلوه نمودن به خدمت گرفتهاند.

دیدگاهتان را بنویسید