چطور بهترین لوستر را انتخاب کنیم؟

نورپردازی که توسط لوستر در محیط ایجاد میشود، باعث زیباسازی فضای مورد نظر شما شده و دکوراسیون و چیدمان را جذابتر نشان میدهد. به عنوان طراحان نورپردازی ، کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند کدام یک از این چراغ ها متناسب با نیاز روشنایی شماست. هم چنین باید بدانید که لوستر های مدرن و امروزی از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار می باشند تا شما بتوانید به راحتی آن ها را در خانه های خود با دیگر وسایلتان ست نمایید. این دسته از لوسترها نسبت به مدل کلاسیک، بسیار مقرونبهصرفهتر است و با توجه به کیفیتی که ارائه میدهد، کاربران زیادی از استفاده از آنها، احساس رضایت میکنند. در ادامه راهنمایی برای انتخاب لوستر برای بخشهای مختلف ارائه خواهیم داد که کار شما را هنگام انتخاب راحت میکند. صنایع لوستر زارعیان با تکیه بر تجربیات، دانش و سوابق ارزنده موسسین خود در این زمینه، ارائه خدمات مطلوب و متناسب با نیاز مشتریان را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.

گروه تولیدی صنعتی مرکز لوستر با مجموعه پرسنل مجرب و با تجربه از سال ۱۳۷۸ همواره در زمینه تامین دکوراسیون و روشنایی منزل مشتریان عزیز فعالیت دارد. برای آن که بتوانید زیبایی چراغ های خانه، لوستر آشپزخانه و هم چنین محیط منزل خود را بیشتر نمایید، لازم است که از لوستر ها یا چراغ آویز های تزئینی استفاده کنید. البته ممکن بود خانوادههای متوسط نیز لوسترهای کوچکتر چوبی و ساده با شمعهای کمتر، در منزل خود آویزان میکردند. این وسیله نور ملایمی ایجاد میکند و به همین دلیل به آن چراغ خواب نیز میگویند. ترکیب طرحهای مختلف چوب ظاهر زیبایی برای دکوراسیون شما ایجاد میکند. هدف از خرید لوستر میتواند تکمیل دکوراسیون منزل، افزایش روشنایی خانه یا زیبایی و روشنایی به صورت همزمان باشد. لوسترهای چوبی، به ویژه با توجه به مواد طبیعی که در ساخت آنها استفاده میشود، به دلیل زیبایی طبیعی خود، در طیف وسیعی از رنگهای گرم و کهربا یا سردتر و خاکستری، بسیار مورد توجه هستند. توجه به اندازه لوستر و تناسب آن با ابعاد اتاق یک نکته بسیار مهم است که باید در زمان خرید لوستر و چراغ آویز به آن توجه ویژه شود.

مزیت ویژهی لوسترهای کریستالی که بسیار به چشم میآید، انعکاس نور و درخشانی آن است. در هر دوی این موارد استفاده از لوستر پذیرائی با میزان نوردهی مناسب، راه حل بسیار مهمی است. لوستر کریستالی مورد استفاده شما از هر رنگ و نوعی باشد به دلیل تجمع گرد و غبار بر روی کریستالها که از جلوهی آنها میکاهد، نیاز به تمیز کردن زود به زود دارد. سعی کنید متریالی که انتخاب میکنید دوام و مقاومت بالایی در قبال تحمل وزن شاخههای لوستر داشته باشد، همچنین پس از مدتی استفاده دچار تغییر رنگ و کدری یا سیاه شدگی نشود. 12- اگر قصد استفاده از لامپهای با نور و مصرف بیشتر را دارید سرپیچ پلاستیکی تحمل حرارت زیاد این لامپها را ندارد و خطرآفرین خواهد بود و حتماً باید لوستری که سرپیچ سرامیکی دارد خریداری کنید. همچنین بسیاری از این لوسترها ریموت دارند که به وسیله آن میتوانید نور لوستر مدرن خود را کم یا زیاد و خاموش و روشن کنید.

این نوع از لوسر ها از دو بخش تشکیل شده اند قسمت بالایی آن مخروط مانند بوده و یک قسمت در بخش پایینی مانند یک زنگ یا کاسه ی معکوس می باشد. همان گونه که می دانید، این مدل لوستر طرفداران خاص خود را دارد. سرپیچ به کار رفته در این لوستر، E27 بوده که اندازهای متوسط دارد و لامپهای آن نیز، قابل تعویض هستند. در قرن هفدهم میلادی لوسترهای فلزی با تزئینات کریستالی توسط بوهمیان و شیشه سازان ونیزی طراحی و ساخته شد و اغلب مشتریان آن پادشاهان و اشراف بودند. از نوع بزرگ و کوچک لوسترهای کریستالی میتوان در فضاهای مختلف مانند آشپزخانه، سالن پذیرایی، راهروها و اتاقها استفاده کرد. معمولا لوسترهایی که برای فضاهای بزرگی مانند پذیرایی استفاده میشوند، دارای بیش از ۵ شعله هستند تا نور مناسب برای فضا را فراهم کننند. 20- در اتاق خواب بهتر است نوری ملایم برای ایجاد حس آرامش بیشتر فراهم شود، بنابراین نورپردازی باید به سمت بالا باشد. 11- اگر نورپردازی خاصی برای دکوراسیون منزلتان در نظر ندارید بستن لامپهای آفتابی و مهتابی بهصورت یکی در میان روش مناسبی برای تنظیم نور لوستر است. بنابراین فروشگاه آنلاین میمذی با در اختیار قراردادن لوستر با کیفیت با قیمت مناسب این کار را برای شما راحتتر نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید