چگونه یک لوستر مناسب خانه خود انتخاب کنم؟

میتوان گفت که لوسترهای شاخهای، بیشتر برای افراد سخت پسند و مشکلپسند طراحی و اجرا شده است، چرا که زیبایی خاص شاخه ای در بین انواع لوستر ها نظر اکثر افراد را به خود جلب میکند. برای ساختن لوستر، ابتدا دستهٔ همه قاشقها را جدا کنید. سپس یک بطری پلاستیکی بزرگ بردارید و از پایین، مطابق شکل، همه قاشقها را روی آن و بهشکل فلس ماهی بچسبانید. بعد از برش شیشه، آن را بشویید تا خردهریزههای شیشه روی آن نماند. در این حالت با توجه به اینکه امکان روشن کردن تعدادی از چراغها از طریق نصب کلید دو پل میسر است؛ میتوان بنا به نیاز نور را کم و زیاد کرد و با استفاده از چراغهای تزئینی لوستر با رنگ سفید و زرد نور مناسبی در خانه ایجاد کرد. قسمت انتهایی را بهصورت گرد دور دهانهٔ بطری بچسبانید تا کارتان تمیزتر باشد. حالا کابل را از آن عبور دهید، دور آن را مطابق شکل با سیم بپیچید و سپس آویزان کنید.

البته پلاستیک معمولا زیبایی شیشه را ندارد؛ به همین دلیل، باید کمی آن را تزیین کنید. حالا کابل و لامپ را از درون آن بگذرانید و آویزان کنید. سعی کنید با حوصله این کار را انجام دهید. مقوا را بهصورت پنجضلعی درآورید و یکدرمیان آنها را بهصورت سروته روی هم قرار دهید و بچسبانید، بهطوریکه رأس هر پنجضلعی روی قاعدهٔ پنجضلعی دیگر قرار بگیرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دکوراسیون دستساز با ایده های خلاقانه و منحصربهفرد را به طرحهای کارخانهای و تولید انبوه ترجیح میدهند، ایدههای جذاب این مطلب درباره ساخت لوستر در خانه را از دست ندهید! خرید آسان، تنوع محصول و ارسال سریع در کنار پشتیبانی آنلاین، سانسی پلازا را به سایتی جذاب برای طرفداران صنایع روشنایی تبدیل کرده است. ایران لوستر با داشتن سبد خرید کامل و تنوع زیاد لوسترهای تزئینی، کلاسیک و … دراین صورت با تعویض مبلمان و پردهها باز هم لوسترتان با وسایل خانه هماهنگ است. روش دیگر برای تعیین ارتفاع لوستر سقفی مدرن این است که شما توسط یک متر فلزی عمل اندازه گیری را انجام دهید. حالا کافی است لامپی را از آن عبور دهید.

هنگام خرید، بهتر است لوستری را انتخاب کنید که دارای گارانتی باشد. همهٔ این رشتهها را به انتهای یک حلقه فلزی (یا بدنه آباژور) گره بزنید؛ سپس لامپ و کابل را از درون آن بگذرانید و آویزان کنید. بنابراین میتوانید ایدههای این مطلب را به دلخواه خودتان تغییر دهید یا باهم ترکیب کنید. این لوستر درجه نهایی جذابیت تمام و کمال را به فضای هر خانه ای می بخشد. هر نوار نقرهای را چندبار پشت هم تا کنید. تقریبا از هر چیزی میتوانید برای ساخت لوستر استفاده کنید. در سمت دیگر ، چراغ های آویز با طیف گسترده ای از مواد ساخته می شوند. با سیم ضخیم و محکم یا با میله، دو حلقه فلزی بزرگ و کوچک بسازید. درهرصورت، با یک تیر دو نشان میزنید: هم سرگرم میشوید و هم بدون پرداخت هزینه زیاد، لوسترهایی جدید و زیبا خواهید داشت. این لوستر رو دو روز پیش خریدم از لحاظ زیبایی بسیار عالی و شیک می باشد به خصوص این که تو شگفت انگیز خریدم قیمتش نسبت به بیرون بسیار مناسب بود و برای هال بزرگ بی نظیر و پیشنهاد میکنم حتما بخرید و شک نکنید. نسبت به بازار خیلی ارزونتره و شیک تر . این دسته از لوسترها نسبت به مدل کلاسیک، بسیار مقرونبهصرفهتر است و با توجه به کیفیتی که ارائه میدهد، کاربران زیادی از استفاده از آنها، احساس رضایت میکنند.

ساختار اصلی چشمه نور جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان است. مدل دیگر آن به شکل زیر است. شکل های زیر تعدادی از این لوسترهای مدرن را نشان می دهد. برای داشتن فضایی تحسین برانگیز، لامپ های سفید مهتابی را بکار گیرید تا موجب بازتاب بیشتر نور توسط کریستال ها شده و تاثیر به شدت فریبنده ای در محیط ایجاد نماید. لوستر برای زیبایی و شیک بودن پذیرای و آشپزخانه و حتی برای اتاق خواب و در بعضی مکان های عمومی مانند هتل و مسجد و دیگر مکان ها جهت تزیین بسیار مناسب است. این نوع از انواع لوستر کریستالی بهگونهای طراحی شده است که به صورت مارپیچی از بالا تا پایین امتداد مییابد و به یک راهپله پیچ در پیچ شباهت دارد. لوستر سقفی ال ای دی نمونه ای از لوسترهای مدرن شناخته می شوند. در این راستا میتوان لوستر باکارا یا باکارات را به عنوان یک نمونه بینظیر معرفی کرد. درانتها، یک صفحهٔ پنجضلعی درست کنید و کابل و پایه لامپ را روی آن نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید