چگونه یک لوستر مناسب خانه خود انتخاب کنم؟

البته توجه داشته باشید که لوستر های ریسه ای با وجود کریستال و شیشه های زیاد نور زیادی را از خود منتشر نمیکنند. لوسترهای شاخه ای دارای نور زیادی هستند و طبقه دارند، یعنی گاهی اوقات شاخه های این گروه به دو یا سه طبقه تقسیم خواهند شد که این مدل را دوست داشتنی کرده است. این گروه لوستر ها براستی که نورپردازی قوی و زیبایی دارند و از محدود مدل هاییست که هم برای دکوراسیون مدرن و هم دکوراسیون کلاسیک مناسب است. لوستر چراغ آویز یکی از انواع لوستر هاست که محبوبیت زیادی در میان طرفداران مدرن پسند ها دارد. انتخاب تعداد لوسترها در یک مجموعه به اندازه فضا بستگی دارد. از خاصیت های لوستر کلاسیک نور و روشنایی زیاد آن است و به همین دلیل وجود یک لوستر کلاسیک بر روی یک میز غذاخوری سلطنتی بزرگ فوق العاده است. برای محیط هایی با سقف بلند می توانید از نوع بزرگ و حتی چند طبقه استفاده کرد اما اگر برای سقف های کوتاه باید لوستر مناسب برای سقف کوتاه را انتخاب کنید. بنابراین باید نه آنچنان بزرگ باشد و نه خیلی کوچک و ارتفاع آن باید به نسبت میز شما تنظیم شود. اما فارغ از هر طرح و مدلی، باید نکاتی را در مورد چنین لوسترهایی در نظر بگیرید تا نور یک دست و مناسبی سر میز غذا داشته باشید.

لوستر شاخه ای برای هر دو طرح کلاسیک و مدرن مناسب است. البته دیوار کوب ها در هر دو سبک مدرن و کلاسیک عرضه میشوند و برای هر نوع سبک خانه ای مناسب است. همانطور که میدانید طرح و مد، روز به روز مسیر پیچیده تری را طی میکند و ممکن است هر نوع جنسی در هر سبک لوستری عرضه شود. برای اینکه شما دچار این اشتباهات نشوید، و انواع لوستر در مدل ها و طرح های مختلف را بشناسید و بسته به آن برای منزلتان یک لوستر مناسب انتخاب کنید، با این مطلب از تاپ تن شو همراه باشید. در بین انواع لوستر میتوان لوستر کلاسیک را نیز نام برد این مدل لوستر ها طرفداران خاص خود را دارد و قرن هاست که مورد پسند قشر پولدار جامعه هستند. در داخل هرکدام از حبابها یک سرپیچ E27 قرار دارد و کاربر میتواند برای صرفهجویی در مصرف برق در داخل آنها از لامپهای الایدی یا کممصرف استفاده کند. برای درک بهتر ویژگی های هر یک از انواع لوستر، بهتر است کمی با پرطرفدارترین آنها در دنیای امروز آشنا شوید. در مورد چراغ های آویز ، آنها اغلب توسط یک سیم یا زنجیر ساده آویزان می شوند و یک چراغ آویز در انتهای ترمینال دارند.

اما قابل ذکر است که بگویم لوستر سقفی به هیچ عنوان از یک طرح خاص استقبال نمی کند، بلکه در مدل لوستر سقفی می توان هم سبک فانتزی و هم سبک کلاسیک را دید و هر مدل زیبایی خاص خود را دارد. مقیاس: آیا ابعاد لوستر با فضای شما تناسب دارد؟ ابعاد مکان مشخص شده را اندازه گیری کنید و بسته به آن لوستر را خریداری نمایید. • برای روشنایی عناصر تزئینی بهتر است از نور غیر مستقیم استفاده کنید و نور مستقیم به این قسمت ها تابانده نشود. این مدل نور زیادی را منتشر میکنند و زیبایی بسیار خاصی دارند و ظاهر خانه ی شما را شیک و لاکچری خواهد کرد به خصوص برای خانه های سبک مدرن این لوستر ها بیشتر به صورت دایره ای و هلالی چند طبقه وجود دارند. لوستر چوبی: لوستر چوبی برای سبک های مدرن و فانتزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از سبک های فوق العاده زیبا که به حالت رسمی و سنتی ایجاد می شود لوسترهای امپراطوری هستند. این لوستر به صورت 3 شعله سقفی عرضه شده است.این لوستر ارتفاعی برابر با 20 سانتیمتر داشته و برای تامین نور آن باید از 3 لامپ با سرپیچ E14 استفاده کرد.

لوستر سقفی برنزی یکی دیگر از انواع مدل لوستر سقفی است که بدنه آن از جنس برنز است. ⦁ مدل کالا: باید این نکته را در نظر داشته باشیم که هنگام خرید لوستر نباید همه توجه خود را بر روی شکل و ظاهر کالا متمرکز کنیم زیرا در هر صورت لوستر قرار است جنبه تزئینی به منزل ما بدهد و بایستی در نظر گرفت این محصول نیز همچون سایر محصولات بایستی کیفیت کافی را داشته باشد و این نکته را هم باید در نظر گرفت که هماهنگ بودن لوازم منزل خصوصاً وسایل دکوری می تواند به زیبایی منزل ما بیفزاید. البته این مدل برعکس سایر مدل ها برای اتاق خواب، پذیرایی، نشیمن اداره و حتی آشپزخانه مناسب است و خوشبختانه انواع مدل آن در طرح ها و رنگ های متفاوت عرضه میشود. اکثر افراد امروزه بسته به سبک و طرح خانه لوستر هایی را خریداری میکنند، اما باید به این نکته توجه داشت که گاهی اوقات افراد لوستری را می پسندند که به سبک و طرح فروشگاه همخوانی دارد اما زمانی که آن را به سقف خانه آویزان میکنند میبینند هیچ همخوانی و همرنگی با دکوراسیون خانه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید