25 مدل لوستر زیبا و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی – لیست بیست

روشنایی آرتا به عنوان تنها تولید کننده لوسترهای پایپ (لوله ای) همیشه تلاش می کند محصول با کیفیت به خریداران محترم تقدیم نماید.سرپیچ لوستر ها از جنس ایرانی و باکیفیت و از نوع معمولی E27 می باشد و هرنوع لامپی قابل استفاده می باشد. نکته دیگر اینکه برای اتاق خواب لوستری انتخاب کنید که نور آن رو به سمت بالا باشد تا روشنایی کاملا ملایم به محیط خواب شما تابانده میشود و برای آشپزخانه لوستری با شاخههای رو به پایین تهیه کنید تا بیشترین نور ممکن به فضا برسد و امورات این قسمت حساس خانه با دقت و ایمنی لازم صورت پذیرد. شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل 811 شناخته میشود.از « لوستر 5 شعله چشمه نور کد A811/5 » برای محیطهایی با نور کم استفاده میشود. این لوستر پنج شعله وزنی حدود 3.5 کیلوگرم دارد که بهدلیل استفاده از فلز در ساخت این لوستر حاصل شده است. همچنین ارتفاع آن 60 سانتیمتر است و طول و عرضی حدود 37 سانتیمتر دارد. همچنین ایجاد خطر و محدودیت رفتوآمدی برای اعضای قدبلند خانواده نیز از تبعات بد لوسترهای بلند برای سقفهای کوتاه است. اگر سقف پذیرایی تان بلند است، لوسترهای آویزدار و چند طبقه انتخاب خوبی است و اگر سقف کم ارتفاعی دارید، پیشنهاد ما به شما خرید لوستر سقفی است که هم کوتاهی سقف شما کمتر نشان داده شود و هم اینکه مزاحمت برای اهالی خانه ایجاد نکرده و تبدیل به یک مانع نشود و در ضمن زیبایی آن تحت تاثیر فضای کم ارتفاع قرار نگیرد.

معمولا برای سقف های خیلی بلند از چراغ های بسیار بزرگ بهره می گیرند. اگر فضای خانه شما بزرگ است بهتر است از چراغ های تزئینی بزرگ و دارای طرح های گسترده استفاده کنید تا نورپردازی کافی صورت بگیرد. به هنگام خرید این چراغ های تزئینی بایستی به برخی نکات کلیدی توجه کنید. در این صورت برای مطالعه شبانه میتوانید از آباژور یا دیوارکوبها استفاده کنید و برای رفع کمبود نور در هنگام حاضر شدن یا آرایش کردن هم از هالوژنها و نورهایی که در بالای میز آرایش نصب میشود، استفاده کنید. از سوی دیگر چوب به دلیل دوام بالا و راحتی در ست کردن وسایل خانه می­تواند انتخاب مناسبی برای افراد باشد. در این میان انتخاب لوستر زیبا و مناسب برای فضاهای مختلف خانه هم در زیبایی و هم در روشنایی نقش خیلی مهم و اساسی دارد اما همین طور که انتخاب بجا و درست لوستر در زیبا نشان دادن محیط موثر است، انتخاب نادرست و اشتباه هم باعث شلوغی و بد جلوه کردن آن میشود؛ برای همین تصمیم گرفتیم این مطلب راهنمای کوچکی است برای آن هایی که قصد خرید لوستر دارند. در فضاهای بزرگ دست تان برای تعیین اندازه لوستر باز است و در عوض برای فضاهای کوچک باید لوستر ساده و مینیمال تر باشد؛ چون اگر نور و روشنایی زیاد باشد، مجبور میشوید بعضی از لامپها را باز یا خاموش کنید.

طبقات از لحاظ بصری بدون صرف هزینه ای گزاف، باعث می شوند لوستر بزرگ تر جلوه کند؛ از این رو، لازم نیست تلاشی برای تخفیف گرفتن کنید. این چراغ ها باعث ایجاد روشنایی در فضای خانه شده و زیبایی خاصی را به محیط می بخشند. لوسترها و آویزها علاوهبر تامین روشنایی موردنیاز محیط، در زیبایی آن تاثیر بهسزایی دارند. لوسترهای برنزی علاوهبر تامین روشنایی مورد نیاز محیط، در زیبایی و آراستگی آن تاثیر بهسزایی دارند. میزان روشنایی و انعکاس نور در این لوسترها خیلی بیشتر از مدلهای پوشش دار لامپها است. این لالهها رو به بالا قرار دارند و از پخش نور یکنواخت برخوردارند. حبابهای شیشهای این لوستر روبه پایین قرار دارند و این موضوع موجب پخش نور مناسب لوستر بهسمت پایین میشود. چراغ آویز کد G562/5 تنها بهانحصار صنایع لوستر سازی چشمه نور تولید و عرضه میگردد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات به وجود آمده در صنایع مختلف، دکوراسیون و معماری نیز تغییرات زیادی داشته و چراغ های قدیمی و کم نور، جای خود را به این اشیا زینتی لوکس داده اند. از انواع لوسترهای سقفی میتوان به لوستر سقفی کریستالی ٬ چوبی ٬ برنزی ٬دایکاست و مدرن اشاره کرد.لوسترهای سقفی کریستالی زمانی که روشن هستند زیباترین نورپردازی را بر روی سقف به وجود می آورند.

قدیمی ترین و سنتی ترین انواع لوستر ها مدل شمعی آنها هستند. لوسترهای شمعی به اندازه مدلهای دیگر بزرگ نیستند و به فضای زیادی نیز احتیاج ندارند. لوسترهای بزرگ تزئین شده معمولاً جزء لوسترهای سنتی محسوب می شوند. در صورت استفاده از طرح مینیمال بهتر است نمونه ای از آن را در ابعاد بزرگ انتخاب نمایید. به طوریکه در محیط هایی با فضای گسترده از لوسترهایی استفاده میشود که دارای شاخه های بیشتری بوده و در نتیجه نورپردازی بالاتری خواهند داشت. لوسترها یکی از اقلام دکوری هستند که عامل نورپردازی فضا و زیباتر دیده شدن محیط و حتی معماری ساختمان میشوند. یک لوستر کلاسیک در فضاهای بزرگ، ساختمان های لوکس و حتی در اتاق های زیرشیروانی ساده نیز زیبایی بی نظیری ایجاد می کنند. زمانی که قصد طراحی دکوراسیون و چیدمان منزل خود را داریم، باید همهی نکات مهمی که میتوانند در زیبایی خانهی ما تاثیر داشته باشند، توجه کنیم. به یاد داشته باشید هماهنگی آباژورها با نوع لوستر هم در زیبایی فضایتان خیلی موثر است. این محصول در 2 نوع آبکاری طلا و کروم عرضه میشود که این آبکاری به شکل مناسبی تمام سطح فلزی لوستر را پوشش داده و موجب درخشش بیشتر شاخهها و ستون شده است.

دیدگاهتان را بنویسید