26 مدل بهترین لوستر{با کیفیت و مدرن}برای خانه شکیل✓ارسال رایگان✓

برای مثال لوستر کوچک در فضایی بزرگ، انتخاب معقولی نیست زیرا نور کم در فضا پخش میشود و محیطی دلگیر خواهید داشت. کسانی که به زیبایی و سادگی اهمیت می دهند این نوع لوستر مناسب خانه ی آن هاست زیرا خیلی پر زرق و برق نیستند و دارای ریسه های متعدد نیست. همان گونه که می دانید، از زمان های قدیم تا الان، لوستر یا چراغ آویز به عنوان یک عضو ثابت و تزئینی در دکوراسیون داخلی حضور داشته است. همانطور که متوجه شدید دنیای لوستر بسیار گسترده است و تنوع در قیمت انواع لوستر سقفی نیز متغیر است و برای انتخاب یک لوستر باید اطلاعات زیادی داشت تا مناسب ترین و بهترین مدل خریداری شود. انواع لوسترهای سقفی وجود دارند که یکی از آنها لوسترهای چوبی هستند. علاوه بر منزل رستوران، کافی شاپ، تالارها و غیره نیز از جمله مکان هایی هستند که افراد با استفاده از وسایل و تجهیزات مختلف محیط آن ها را تزیین می کنند.

یکی از اکسسوریهای پرطرفدار منازل مجلل که از قضا مکمل چیدمان و دکوراسیون خانه نیز به حساب میآید، لوستر است. این لوستر یکی از زیر مجموعه های لوسترهای کریستالی است و مناسب خانه هایی است که سقف های بلندی دارند. معمولا برای سقف های خیلی بلند از چراغ های بسیار بزرگ بهره می گیرند. طراحان می دانند لوسترهای بزرگ در تمامی فضاها و چیدمان ها جوابگو نیستند و از این رو لوسترهای کوچک را طراحی می کنند تا به مالکین خانه اجازه دهند به فضایی مشابه در مکانی کوچک دست پیدا کنند. تلاش شده است تا تمامی مزایای ممکن از جمله خرید با بهترین قیمت، ارائه طیف عالی لوستر، ارسال سریع به موقع و سراسری، مشاوره و خدمات پس از فروش و همچنین پرداخت در محل برای تهران به مشتریان ارائه شود. همچنین به دلیل داشتن کریستالهای آویز، وزن آن کمی سنگینتر و در حدود ۱۰.۵ کیلوگرم میباشد. از آنجایی که سقف بیشتر منازل سفید و روشن است اضافه کردن عنصری که متضاد با آن باشد دکوراسیون منزل را خیلی زیباتر نشان می دهد.

در انتخاب آویز یا لوستر فانتزی حتما این نکته را در نظر داشته باشید که به چه میزان نور در محیط نیاز دارید. توصیه اکید می کنیم که بهتر است متناسب با فضای مورد نظر محصول خودتان را انتخاب کنید، زیرا طرح های نامناسب فضای خانه را نیز بهم ریخته و از زیبایی محیط می کاهند. از آنجایی که تنوع در تولید لوستر بالا است قیمت انواع لوستر نیز متغیر است و شما در هر رنج قیمتی میتوانید لوستر خریداری کنید. اگر سبک دکوراسیون مورد نظر شما سنتی است، بهتر است از لوسترهای که جنس آن ها از برنج، برنز و نقره است در خانه خود استفاده کنید. بزرگی و کوچکی لوستر انتخابی تان کاملا بستگی به فضای مورد نظر دارد. برای مثال تامین روشنایی مناسب برای فضای ورودی، به میزان نور 200 تا 400 وات نیازمند است. لوسترهای مدرن برای اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق پذیرایی و هر فضای دیگری مناسب هستند. اتاق پذیرایی یا اتاق نشیمن از فضاهایی هستند که علاوه بر اعضای خانواده مهمانها نیز در این فضا تردد دارند پس بهتر است لوستری خاص و کریستالی انتخاب شود. معمولا انواع لوسترهای اسپرت نیز تولید میشوند که این مدل لوسترها در دسته لوسترهای فانتزی قرار میگیرند و متناسب برای اتاق خوابها هستند.

که پساز اختراع لامپ توسط ادیسون، انسان به این می اندیشید که می تواند چند عدد لامپ را برای نوردهی بیشتر در یکجا داشته باشیم یا خیر. ابعاد اتاق را یادداشت کنید و آن را به فروشنده بگویید تا بهترین و متناسب ترین لوستر را در اختیارتان قرار بدهید. به طور قطع میتوان گفت که نور پردازی یکی از مهمترین المان هایی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. لوستر کریستالی همانطور که از اسمش پیداست از کریستال تشکیل شده است که این امر موجب انعکاس نور و زیبایی آن می شود. این نوع لوسترها زیبایی خیره کننده ای دارند و می تواند دکوراسیون منزل شما را خاص و منحصر به فرد جلوه دهد. برای این لوسترها از لامپ های ال ای دی استفاده میکنند. نورپردازی آشپزخانه یا اتاق غذاخوری یکی دیگر از آیتمهای مهم خانه است که باید از انواع لوستر آشپزخانه جدید برای آن استفاده شود. اتاق کودک نیز یکی از فضاهایی است که نیازمند لوستر مخصوص خودش است. آویزهای کریستالی نیز متفاوت با تصویر بودند و به این زیبایی نبودند.

دیدگاهتان را بنویسید