26 مدل بهترین لوستر{با کیفیت و مدرن}برای خانه شکیل✓ارسال رایگان✓

البته لوستر های کریستالی در اماکن عمومی مانند مساجد، تالارها و رستوران های با طراحی سنتی نیز به کار می رود. این نوع آویز به خاطر داشتن شاخه های بلند کریستال مانند جلوه بسیار منحصر به فردی را در محیط ایجاد نموده و فضا را کاملا مجلل می کنند. در تقسیم بندی دیگری، لوسترهای کریستالی بر اساس شکل ظاهری به چند دسته تقسیم می شوند مانند لوستر های کریستال چهارگوش، مدرن و گرد و انواع دیگر. شکل قرار گرفتن لامپهای لوستر چه تأثیری در نورپردازی دارد؟ شکل قرار گرفتن لامپها تأثیر زیادی در میزان و نحوۀ نورپردازی لوسترها دارد. بنابراین می توانید با درنظر گرفتن میزان نور موجود در اتاق به عنوان مثال نورهای ثانویه (دیوارکوب ها، آباژورها یا هالوژن های سقف کاذب) نوع نورپردازی لوستر را انتخاب نمایید، هر چند نکته اصلی محل استقرار یا همان مکان مورد استفاده آن است. با خرید اینترنتی لوستر می توان در کمترین زمان و بدون در نظر گرفتن موقعیت و محل فروشگاه مورد نظر، گزینه های مختلف را با هم مقایسه و خرید خوبی داشت. اندازه لوستر که انتخاب می کنید کاملاً به فضای مورد نظر شما بستگی دارد. برای چنین فضاهایی، انتخاب یک لوستر طبلی یا حبابی، عالی به نظر میرسد.

از همین رو سازندگان لوسترهای خوب، عالی و درجه یک ایرانی اغلب ترجیح می دهند تا مشتری های خود را درکشورهای دیگر از جمله خاورمیانه پیدا کنند و البته در این مسیر پیروز هم بوده اند بهطوری که در حال حاضر ایران در زمینه صادرات لوستر بین پنج کشور اول در دنیا قرار دارد و به سبب کیفیت مواد اولیه و طراحی لوستر از کشورهای دارای سبک در ساخت لوستر به حساب می آید تا آنجا که نمونه هایی از لوسترهای ساخت ایران زینت بخش و جلوه بخش موزه های جهان است. جنس لوسترهای مدل لاله از برنز، برنج و نقره یا آب طلاست. اگر سبک چیدمان دکوراسیون مجموعه شما مدرن است، از لوسترهایی با همین سبک استفاده کنید تا با مجموعه شما سازگاری داشته باشد. عددی که به دست آمده است، قطر لوستر برحسب اینچ است. در این لوسترها، تمرکز نورپردازی به سمت سقف است. تمرکز نورپردازی در این لوسترها به سمت لوازم خانه و اثاثیهای است که زیر لوستر قرار دارند.

تمرکز نورپردازی در این لوسترها به طرف دیوارهاست. 19- با توجه به حساسیت کار در آشپزخانه و فراهم شدن نور کافی برای دیدن تمامی جزییات، بهتر است برای آشپزخانه نورپردازی به سمت پایین باشد. من جنس رو مرجوع کردم چرا جنساتون اینجوریه اصلا مطابق با عکس نبود کلا یه چیز دیگه با کیفیت خیلی خیلی پایین آوردن. این نوع از لوسترها در فضاهایی با سقف بلند استفاده می شود و شکوه خاصی به فضا می دهد. نورپردازی فضا باید با ابعاد آن تناسب کامل داشته باشد، مثلا انتخاب یک لوستر کوچک برای یک سقف بلند و بزرگ در محیط پذیرایی همانقدر نامناسب است که در یک فضای کوچک از لوستر بزرگ و چند شاخه استفاده کنید. میتوانید لوسترهایی انتخاب کنید که انعکاس نورشان در آینه، فضا را روشنتر کند. در آشپزخانه به لوستری نیاز دارید که نور را به یک نقطۀ خاص (معمولاً میز غذاخوری) معطوف کند. این لوستر وزنی در حدود ۴ کیلوگرم دارد که وزنی مناسب برای یک لوستر کلاسیک است. به هر شاخه یا شید این لوسترها یک آباژور کوچک وصل است.

همچنین توجه کنید که مدت گارانتی آن چقدر است. تنها مشکل این لوسترها وزن زیاد و احتمال سیاه شدن آن در اثر مرور زمان است. ممکن است فضای هال و پذیرایی در منزل شما از هم جدا نباشد. از این مدل، با لامپ یا بدون لامپ میتوانید استفاده کنید؛ اما یادتان باشد که باید قطر حلقهها به اندازهای باشد که لامپ به بطری پلاستیکی نزدیک نباشد تا گرمای آن پلاستیک را ذوب نکند. اگر این سبک را میپسندید ولی به نور زیاد در خانه علاقه دارید، باید نور این لوسترها را با دیوارکوب و هالوژن و… پس در هنگام خرید باید به میزان هماهنگی و تناسب لوستر با بقیۀ بخشهای خانه و لوازم آن توجه کافی داشته باشید. نکتۀ مهم در انتخاب این لوسترها، هماهنگی رنگ لوستر با دکوراسیون هال و اتاقهای نشیمن است. سبک لوستر را هم با توجه به وسایل خانه تعیین کنید و لوستری را انتخاب کنید که با دکوراسیون خانه شما هماهنگی داشته باشد. ما در ادامه ویژگیهای لوستر مناسب برای هر بخش از خانه را با ذکر مثال بیان خواهیم کرد. توجه داشته باشید مثال های ما برای جنس انواع لوستر صرفا مثال های عمومی است، و به این منظور نیست که به طور مثال لوستر کریستالی فقط برای سبک ریسه ای به کار میرود.

دیدگاهتان را بنویسید