30 نکته اساسی در خرید لوستر و چراغ آویز

موقع نصب حتما پیچاش رو یه دور چک بکنید مخصوصا پیچ های بالایی که به زنجیر وصله یا وزن لوستر روش هست . اگر به نورپردازی کمتری نیاز دارید ، می توانید به جای آن از چراغ های آویز استفاده کنید. می توانید چند لوستر را بصورت آنلاین بررسی کنید که برای فروش هستند ، بنابراین می توانید تصور کنید که چقدر باید برای یکی خرج کنید. دو عدد سفارش دادم ولی یکیش یه لوستر متفاوت از عکس ارسال شد که مرجوعی دادم، دوباره سفارش میدم چون جفت هم باید باشن، امیدوارم اینبار اشتباهی نفرستن! لوسترها فقط برای نورانی کردن محیط نیستند، تنوع کاربرد و شکل آنها باعث شده که به یک عنصر تزئینی هم بدل شوند. اگر فضای خانه شما بزرگ است بهتر است از چراغ های تزئینی بزرگ و دارای طرح های گسترده استفاده کنید تا نورپردازی کافی صورت بگیرد. یکی از وسایل کوچکتر برای جلوه تزئینی یا حمام متناسب است. کارخانه چشمه نور هدف خود را توسعه و ترویج محصولات لوکس ایرانی تعریف کرده و در تلاش است تا طرحی متناسب با سلیقه بازار ارائه دهد.

به آن توجه کنید که آنهایی را که متناسب با بودجه شما هستند ، انتخاب کنید. اولین و کلیدی ترین نکته ای که باید به آن توجه کنیم فضای خانه است. لامپ های ال ای دی بعضا با طراحیهای جالب به شکل لامپ هایی معمولی تولید و ساخته میشوند که به راحتی جایگزین لامپ های رشته ای میشوند و علاوه بر این از دیگر مزایای این لامپ ها میتوان به افزایش کارایی آن اشاره کرد. برای تامین نور و روشنایی منزل تان اقدام به خرید لوستر کردهاید یا اینکه به دنبال یک آکسسوری و وسیله ای برای زیبایی و تزیین فضای خانه تان هستید، شاید هم هر دو. خرید لوستر برای هر یک از بخشهای خانه، اصول و نکات خاصی دارد. اما امروزه با پیشرفت در زمینه معماری داخلی و مهندسی و طراحی، لوستر هایی بسیار زیبا در شکل ها و نوع های مختلفی طراحی و ساخته می شود که هر یک از این مدل ها زیبایی خاص خود را دارند. اغلب برندهای معتبر لوستر و روشنایی در کنار خردهفروشهای این کالا در خیابان لاله زار هستند. خیلی لوستر زیبا و قشنگ و در یک کلام بینظیری هست و فروشنده تعداد لاله اضافه با کریستال اضافه و قلاب لوستر هم گذاشته بود که من در بقیه لوستر ها قبلا خریداری کردم از سایت نه از بیرون ندیده بودم.

نگاه کنید که چه تعداد لامپ در آنجا وجود دارد زیرا هرچه تعداد لامپ بیشتر باشد ، از آن بیشتر نور ارائه می شود. کیفیتش هم نسبت به قیمتش خیلی خوبه البته برای من یکی از سر پیچاش سیمش خوب اتصال پیدا نکرده بود بازش کردم سیمش رو بیشتر لخت کردم بستم درست شد تو این تعداد شاخه عادیه . فقط باید در انتخاب اندازه مناسب عاقل باشید تا در اتاق شما ظاهر خوبی پیدا کند. این به شما اطمینان می دهد که می توانید لوستری را تهیه کنید که در خانه شما به نظر برسد. همچنین می توانید یک لوستر با سایه در نظر بگیرید تا بتوانید میزان نوری که از آن ساطع می شود را کنترل کنید. البته در صورتی می توان انتخاب درستی برای لوسترهای اتاق خواب داشت که در مرحله اول ویژگی های محیط را در نظر بگیرید. اگر هدفتان روشنایی بیشتر است باید لوستری با لامپ های بیشتر و اگر هدف اصلیتان زیبایی است لوستر با لامپ های کمتر برای شما مناسب تر می باشد. در هنگام خرید این شی زینتی، به برخی عوامل باید توجه نمایید. یک لوستر بزرگتر برای یک اتاق جادار مناسب به نظر می رسد زیرا اگر لوستر کوچکی قرار دهید ، در آن منطقه خیلی ریز به نظر می رسد.

به جای اینکه فقط به این فکر کنید که اتاق شما وقتی لوستر دارد ، به نظرتان می رسد بهتر است موارد ذکر شده را در نظر بگیرید. سرپیچ استفاده شده در ساختار این لوستر اندازهای معمولی دارد و از نوع E27 میباشد. اگر به دنبال تهیه یك كیفیت تعمیر و نگهداری آسان هستید ، از طرح هایی ساده تر استفاده كنید. هرچه طراحی ساده تر باشد ، تمیز کردن آن آسان تر است. لازم به ذکر است که بسیاری از لوستر های موجود در وبسایت قابلیت سفارشی شدن و انتخاب تعداد شاخه را نیز دارا بوده، و همین امکان موجب تمایز میان این فروشگاه با سایر فروشگاه های آنلاین لوستر شده است. وزن این لوستر در حدود ۶.۱ کیلوگرم است که وزن بسیار کم و مطلوبی تلقی میشود. قیمت آنها از حدود 40 هزار تومان شروع و بسته به تعداد چراغها، جنس و مدل قاب بیشتر میشود. لوستر مدل لاله: این لوسترها بیشتر مناسب دکوراسیونهای سنتی هستند، معمولا روی لولهها طراحی نقوش با دست صورت میگیرد و از نظر وزنی نیز سنگین هستند، این لوسترها از جنس برنزی، برنجی، نقره و حتی آب طلا ساخته میشوند و به همین دلیل از نظر قیمتی نیز تقریبا گران هستند. اگر به لوستر نیاز دارید که بیشتر برای دکوراسیون باشد ، آنهایی که تعداد لامپ کمتری دارند را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید