5 نکته برای خرید لوستر، که پیش از انتخاب باید بدانید- اخبار بازار تسنیم

گام شانزدهم: درهای جعبه یا کارتن لوستر را ببنید و با استفاده از نوار چسب یا طناب محکم کنید. برای اجزای با شکنندگی بیشتر از پلاستیک ها ی حباب دار یا بابل رپ استفاده نمایید. لوسترها یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون داخلی خانهها هستند. با شکل گیری جنبش دیزاین داخلی و کشفیات فوق مدرن دهه 60 میلادی، طراحی لوسترها به تدریج مدرن تر و پیشرفته تر شد. اما همانطور که انتخاب لوستر مناسب در نمایش یک محیط زیبا به خوبی کار می کند، انتخاب های اشتباه نیز آن را بدتر می کند. لوستر سقفی آرتا کد 107/4 از جمله لوسترهای مدرن و به صرفه بوده که علاوه بر قیمت بسیار مناسب و ظاهر زیبا ، با کیفیت بسیار بالایی ارائه می شود. با ایجاد نور کم و زیبا می تواند در عین روشن کردن فضا برای ورود مهمان ها فضایی شیک و زیبا را ایجاد کند و چشم افراد را برای مواجه با دکوراسیون و نورپردازی اصلی منزل آماده می سازد.

این مدل نور زیادی را منتشر میکنند و زیبایی بسیار خاصی دارند و ظاهر خانه ی شما را شیک و لاکچری خواهد کرد به خصوص برای خانه های سبک مدرن این لوستر ها بیشتر به صورت دایره ای و هلالی چند طبقه وجود دارند. چرا انتخاب لوستر مناسب برای خانه مهم است؟ شاید تنوع قیمتها و مدلها، انتخاب لوستر مناسب را برای شما هم سخت کرده باشد. تا با احتیاط بیشتری آنها را حمل نمایید. هر کریستال لوستر را به صورت جداگانه با فوم نازک بپیچانید، و روی آن را چسب بزنید تا فوم محکم شود. گام هشتم: از یک پیچ گوشتی برای جدا کردن قطعات جدا شونده استفاده کنید- هر اجزایی که قابلیت جدا شدن را دارد را جدا نمایید. 8- به قسمتی که قرار است لوستر نصب شود دقت کنید که تحمل چه وزنی از لوستر را دارد. برای انتخاب یک منبع نور خوب و مناسب برای اتاق نشیمن خود، باید به تمام جزئیات توجه کنید. اگر اتاق شما حدود ۴.۵ در ۴.۵ متر است، عرض لوستر باید بین ۶۵ تا ۸۲ سانتیمتر باشد. انواع لوستر هایی که از آن طرح های زیادی در بازار وجود دارند و شناخت آنها باعث می شود تا دکوراسیون منزل خود را به مجلل ترین و خاص ترین دکوراسیون ها با شناخت انواع لوستر ها در این مطلب تبدیل کنیم.

باید بسته بندی به گونه ای اتفاق بیفتد که کریستال های شما در هنگام اسباب کشی کمترین برخورد را داشته باشند. کابل های آویز به راحتی ایمنی را تحت شعاع خود قرار میدهند. گام یازدهم: در این مرحله برای اجزای حساس لوستر که امکان ضرب خوردگی بیشتری را دارند یک جعبه تهیه نمایید(یا یک کارتن 5 یا 7 لایه). شما میتوانید حتی برای این کار از پتو یا روکش های مبلی استفاده نمایید. زیرا برخورد آنها به یکدیگر منجر به آن میشود که در سطوح کریستال خراشدیگی ایجاد شود، و حتی ممکن است بشکنند. بین لامپ ها از مقواهای کوچک به عنوان جدا کننده استفاده نمایید. در صورتیکه جعبه اصلی لامپ ها را نگه داشته اید از آنها برای بسته بندی لامپ های خود استفاده نمایید. البته برای این کار میتوانید از تکه های روزنامه مچاله شده برای پر کردن فضای خالی داخل جعبه لوستر نیز استفاده نمایید. البته وضعیت جعبه را چک کنید تا مطمئن شوید. امروزه با توجه به توسعه زندگی شهری و البته استفاده از نوآوری های مهندسی مدرن، منازل و محل کارمان کمی متفاوت تر از سال های قبل شده است. آویختن یک لوستر کوچک به سقف یک فضای بزرگ هم چندان جالب نیست.

این لوسترها از لامپهای سوزنی و یک صفحه استیل که به سقف اتاق پیچ میشود تشکیل شدهاند. شما در هر فضایی که بخواهید (آشپزخانه، اتاق خواب، حیاط و…) میتوانید از انواع لوسترها استفاده کنید. شما می توانید این لوسترها را به آسانی از زردوزی ها، آویزان بودنشان و همینطور از تنوع مواد با کیفیتی که در ساخت آن ها به کار رفته، شناسایی کنید. این لوسترها باید به نحوی انتخاب شوند که شاخه های آن در جهات مختلف پخش شده باشند و فضای بالای مبل های سلطنتی را روشن کنند. گام هفتم: لامپ ها را یکی یکی جدا کنید. برای ارتفاع لامپ کافی است ارتفاع اتاق را به 4 و 5 تقسیم کنید مثلاً اگر اتاق شما 3 متر است آن را به چهار و یک بار به پنج تقسیم کنید. اگر جعبه اصلی لامپ ها را ندارید، هر کدام از لامپ ها را با استفاده پلاستیک های حبابب بپیچانید. بهتر است جعبه شما از هر طرف به اندازه چند اینچ بزرگتر باشد. این لوسترها در انواع مختلفی از لحاظ اندازه و شکل عرضه می شوند که افراد می توانند بسته به نیاز خود و با توجه به دکوراسیون فضای مورد نظر، آن را انتخاب نمایند. اگر برای بسته بندی وسایل خود نیاز به راهنمای اسباب کشی دارید، میتوانید با کارشناسان ما در باربری جابه جا بار تماس بگیرید، و به وصرت رایگان مشاوره انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید