51 لوستر کریستالی شیک برای مسحورکردن میهمانان با تصاویر جذاب

تا به پایه لوستر نزدیک شوید. مثلا برای نصب لوستر بالای میز ناهارخوری باید توجه داشته باشید که چندان به میز نزدیک نشود زیرا این کار باعث می شود حجم وسیعی از اتاق پوشش داده شود. این لوسترها برای اتاق ناهارخوری انتخابی ایده آل هستند. این لوسترها نیز دارای وزن زیادی هستند و اکثرا حجم زیادی اشغال میکنند، بنابراین برای فضاهای بزرگ و سقفهای بلند مناسب هستند. لوستر سقفی مدل پیچ کاردی یکی از بهترین محصولات جهت زیبا کردن هرچه بیشتر فصای داخلی ساختمان ها طراحی و تولید شده است از این محصول میتوان برای آشپزخانه اتاق خواب پذیرایی های کوچک و راه رو یا راه پله استفاده کرد این محصول دارای یک سرپیچ از نوع E27 میباشد که در وسط صفحه تعبیه شده که با نصب لامپ LED از 10 تا 25 وات نور بسیار مناسبی به محیط میدهد امیدواریم با خرید این محصول از زیبایی آن کمال لذت را ببرید.

لوسترها از جمله وسایلی هستند که نقش مهمی در دکوراسیون منزل بر عهده دارند، لوسترها ایفاگران این نقش دارای تنوع زیادی در طرح و اندازه، جنس و … مسلما هرچقدر اطلاعات خود را در رباطه با انواع لوستر، نخوه ی استفاده از آن ها و کاربرد ها، جنس هرکدام بیشنر کنید در انتخاب آن ها با توجه به سبک خانه ی خود و نحوه ی نورپردازی آن موفق تر خواهید بود. چنین لوسترهایی به خاطر ارتفاع زیادی که دارند مناسب خانههای ویلایی یا خانههایی با سقفهای بلند هستند که دکوراسیون مدرنی ندارند. زیرا در این حالت به خاطر وزن لوستر در هنگام آویز شدن، به سیم هایش، ممکن است ناگهان از سیم جدا شود. برقکاران و متخصصین نصب لوستر پین ورک همگی قابل اعتماد و حرفه ای هستند و توسط پین ورک، صلاحیتشان تایید شده است. لوستر با نام های چلچراغ، آویز و یا نورافشان شناخته می شود که به طور ثابت بر سقف منازل نصب شده و وسیله ای برای روشنایی محیط هستند. اگر به وسایل سنتی علاقه دارید و یا تصمیم دارید لوازم خانه ی شما سنتی باشد، از این رو پیشنهاد ما به شما خرید لوسترهای سنتی است.

اگر مطمئن نیستید که این کار را چطور باید انجام دهید، بهتر است با یک فرد خبره مشورت کنید. از آنجایی که لوستر به عنوان نورپرداز محیط عمل می کند، ظاهر آن نیز باید با باقی لوازم و فضا هماهنگی داشته باشد. در نتیجه جزو وسایلیست که اکثر مردم در هنگام اسباب کشی روی خطر ضرب خوردگی آن حساس هستند. مقوا را بهصورت پنجضلعی درآورید و یکدرمیان آنها را بهصورت سروته روی هم قرار دهید و بچسبانید، بهطوریکه رأس هر پنجضلعی روی قاعدهٔ پنجضلعی دیگر قرار بگیرد. زیرا در هر دو این فضاها چوب زیادی مصرف می شود، پس لوستر با این فضا ها مطابقت دارد. دقت کنید که لوستری که انتخاب می کنید جدید، به روز و زیبا باشد و در عین حال با چندین مدل دکوراسیون همخوانی داشته باشد تا در صورت تعویض پرده و مبلمان، مجبور به تعویض لوستر نباشید. سیم ها را به صورت منظم به هم بپیچید و از سیم یا نوار برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده نمایید. در صورت رعایت نکردن اصول بسته بندی صحیح لوستر خسارت جبران ناپذیری را متحمل خواهید شد.

فراموش نکنید که فروشگاه اینترنتی آفتاب دکور ارائه دهنده خدمات و محصولات متنوعی در حوزه دکوراسیون داخلی و خارجی منزل و محل کار شماست. اگر سبکی مدرن و امروزی را میپسندید و خانه و یا محل کار خود را بر اساس قوانین و توصیههای این سبک هماهنگ کردهاید، میتوانید یک لوستر استیل انتخاب کنید تا درخشندگی و شیک بودن را با هم تجربه کنید. برای راهنمایی میتوانید به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید تماس بگیرید، یا با یک نفر متخصص الکترونیک و برق صحبت کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. کافیست با شماره 1777 تماس بگیرید. لوستر سنگین تر از 23 کیلوگرم نیاز دارد تا با سازه خانه نگه داشته شود. در این رابطه باید بدانید یکی از پرکاربردترین تجهیزات جهت شکیل تر نشان دادن این مکان ها، لوسترها و چراغ آویزها هستند. حال باید چراغ برق را از شبکه برق جدا نمایید. بهتر است برای فضاهایی که نور کمی لازم دارند از آویزها و لوسترهای دکوراتیو استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید