7 نکته کلیدی در خرید لوستر!

لوستر کریستالی یکی از محبوبترین لوسترها هستند و از ظرافت خاصی برخوردارند. اما برخلاف قوانین سنتی تزئینات سنتی که معتقدند لوستر باید در مرکز آویزان شود ، تزئینات مدرن از لوسترهایی که فضاهای دیگری برای آویختن لوستر فراهم می کنند استقبال می کنند. علاوه بر منزل رستوران، کافی شاپ، تالارها و غیره نیز از جمله مکان هایی هستند که افراد با استفاده از وسایل و تجهیزات مختلف محیط آن ها را تزیین می کنند. به دلیل قیمت بالای برخی از آنها، ترجیح میدهند هال و پذیرایی زیبای خود را بدون وسایل نورپردازی مناسب رها کنند. اگر فضاي خانهتان نورگير كمتري دارد از لوسترهاي بدون حباب و واسطه استفاده كنيد. که البته بعد از باز کردن لوستر متوجه شدم ایراد از نصب بوده که اتصالات جدا شده بودن که بعد از عوض کردن ترمینال مجددا روشن شد و بدون عیب و نقص کار میکنه. نکته دیگری که در رابطه با همین موضوع لازم است ذکر شود، این است که بدانید چنانچه سقف اتاق گچ بری های هنری دارد، باید انتخاب شما از انواع لوستر ساده باشد.

همچنین با بالا رفتن قیمت می توانید چراغ های آویز مدرن ، هنری و آراسته تری پیدا کنید. این نوع آویز بجز منازل می توانند در کافه ها، رستوران ها، بوتیک ها، گالری ها و هر جایی که نیاز به یک روشنایی دکوراتیو و آویز مدرن دارید مورد استفاده قرار گیرند. در این حالت بسته به اندازه میز یا اتاقی که در نظر دارید می توانید لوستر بزرگ یا کوچکتر بخرید. برای تامین نور و روشنایی منزل تان اقدام به خرید لوستر کردهاید یا اینکه به دنبال یک آکسسوری و وسیله ای برای زیبایی و تزیین فضای خانه تان هستید، شاید هم هر دو. لوستر زیبایی است و نورپردازی خوبی دارد ولی نقاط جوش که به هم متصل شده از داخل لوستر مشخص است آن هم چند تاش اگه یه مقدار تمیزتر کار بشه بهتره ولی در کل راضیم… اگر قرار است از بیش از یک لامپ برای روشنایی میز غذاخوری خود استفاده کنید، می توانید این چراغ ها را به تعداد دلخواه در فواصل منظم نصب کرده و زیبایی بیشتری به میز خود ببخشید.

ديواركوبها هم یکی دیگر از انواع لوستر هاي تكشاخهاي هستند كه مكمل نوري بهحساب ميآيند و گاهي هم در بعضي از خانهها براي تزئين فضاي خانه از آنها استفاده ميشود. چراكه سرب هم به اندازه برنج سنگين است. در ميان آبكاريها نيكل كروم از همه بهتر است چراكه زود سياه نميشود. قيمت اين لوستر به نسبت بالاتر از لوسترهاي ديگر است. آبكاري طلا هم همانطور كه از عنوان آن مشخص است باعث بالا رفتن قيمت لوستر ميشود. لوسترهاي آشپزخانه يا اتاق خواب بهطور معمول قيمت پايينتر و اغلب طراحي فانتزي دارند. متوجه خواهيد شد كه انواع لوستر در آنجا موجود است.و بيشتر فروشندگان اصرار دارند كه لوسترهاي مغازه را با برچسب لوستر برنز به خريداران بفروشند. لوستر ها نوعی از وسایل مورد استفاده در نورپردازی و روشنایی خانه ها، منازل، تالار های پذیرایی، سالن ها و به طور کلی مکان های مختلف هستند. استفاده از لوسترهای شمعی در سالن پذیرایی خانه هایی به سبک روستیک بسیار مناسب و زیبا می باشد و جلوه منحصربفردی را به نمایش می گذارد.

این لوستر شیک و جمع و جور هستش.بسته بندی مناسبی داره.من رنگ استیل این ۵شعله رو برای پذیرایی تهیه کردم که به نظرم بهتر بود هفت شعله رو میگرفتم .خودم قطعات این لوستر رو مونتاژ و نصب کردم.کاش یه بروشور کوچکی برای نحوه اتصالش داخل جعبه وجود داشت .در مجموع ظاهر شیکی داره. به عنوان مثال، اگر طول و عرض اتاقی که می خواهید لوستر بخرید 8 فوت در 12 فوت باشد، مجموع آنها 20 فوت خواهد بود. طول و عرض اتاق شما با یک فرمول ثابت و ساده نشان می دهد کدام لوستر با چه ابعادی برای شما مناسب است. صنایع روشنایی دارکار در طول این مدت همواره در تلاش بوده تا با ارائه تجهیزات روشنایی چوبی خود طبق بالاترین استانداردهای تولید, محصولاتی را روانه بازارهای ایران و خاورمیانه کند که توانایی رقابت را با برترین برندهای سازنده لوستر چوبی در جهان داشته باشد. اما اگر دنبال کالاهای لوکستر و برندهای معتبر برای خرید روشنایی می گردد، باید به خیابان شریعتی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید